Громадську діячку зі Львова п. Ірину Шуль привітав зі сторіччям Президент України

26 червня відбулась у сесійному залі ЛОДА урочиста академія з нагоди 100 – річчя від дня народження п. Ірини Шуль.

 

 

 

Привітала ювілярку та вручила подяку Львівської ОДА заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук.

 

 

«Ті роки, які ви прожили – це роки історії вашої боротьби і боротьби нашої держави. У вас позаду довгий нелегкий шлях. Але ви уміли на тому шляху знаходити щасливі моменти, свою сутність та тішитися Божою ласкою. Ваше життя – це цеглина, закладена в міцну основу майбутнього нашої країни. Ми маємо бути свідомі, що нам пощастило жити в один час із вами, і ми мусимо вчитися у вас бути достойними синами і доньками нашого народу», – привітала із знаменною датою ювілярку заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос – Ворончук.

 

 

Привітав Ірину Шуль із 100-річним ювілеєм Президент України Петро Порошенко, лист від якого зачитали під час урочистостей.

 

 

«Шановна Ірино Михайлівно, прийміть сердечні вітання, сповнені людської шани та поваги з нагоди ювілею сторіччя від дня народження. Вдячний вам, що своєю громадянською позицією Ви утверджуєте нездоланний дух українців та несете віру у велике майбутнє нації. Ваш багатий життєвий досвід та мудрість дають наснагу і вчать нас героїзму та незламності. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, миру і Божої благодаті. З повагою, Президент України Петро Порошенко», – йдеться у повідомленні.

 

 

Довідково:

Ірина Б’єнько – Шуль (народилася 23 червня 1918 року в с. Вовче біля м. Перемишля. Вона – український педагог, громадська діячка.

Є членом «Просвіти», «Союзу Українок», «Товариства Надсяння», «Львівської спілки політв’язнів України», керівником групи колишніх в’язнів фашистських таборів та гетто  “Активні у віці”, що діє при МСЦ Львівської ОО ТЧХУ ось уже 23 роки, та ін., а також членом жіночого вокального ансамблю Львівської обласної спілки політв’язнів України – «Відгомін».

23 серпня 2013 року, з нагоди 22 – річчя з Дня проголошення Незалежності України, Ірині Шуль вручено нагороду «Почесний знак святого Юрія» за вагомий внесок у становлення української державності та активну громадянську позицію.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=37387

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *