Голова Мостиської РО ТЧХУ зробила запит у Службу розшуку Львівської ОО ТЧХУ

Всім відоме прислів’я: швець – без чобіт, кравець – без краватки, іноді набуває буквального значення і в інших сферах діяльності. Червоний Хрест – не виняток…

Голова Мостиської РО ТЧХУ п.Оксана Рабій багато років є волонтером Служби розшуку УЧХ. Неодноразово допомагала відшукати родину на території свого району за запитами, які надходять з Національного комітету ТЧХУна Львівську обласну організацію Червоного Хреста.

 

 

Як завідувачка бібліотеки п. Оксана працює над розповсюдженням інформації про ВРЗ – послуги, які надає Український Червоний Хрест.

 

 

Пригодилися інформаційні матеріали СР для відвідувачів бібліотеки дитячого віку. Пам”ятка для дитини – як не загубитися, як зберегти себе і своїх батьків від стресової ситуації втрати родинного зв”язку, що потрібно робити і як себе поводити з незнайомцями, які мають наміри недостойної поведінки з дітьми. Це дуже корисна і потрібна інформація для дітей і для батьків.

 

 

Та так сталося, що голові РО п. Оксані приходиться самій за допомогою звертатись в Службу розшуку, бо втратила зв’язок з родиною, яка проживала за кордоном. Що сталося – не знає, можливо переїхали в інше місце проживання. Все виясниться, обов”язково відновиться родинний зв’язок, сама допомагає людям – значить допоможуть і їй.

 

 

Служба розшуку УЧХ допомогає відновити родинний зв”язок.Розшукуйте рідних, близьких, зверніться до Червоного Хреста України. У Львові – в головний офіс Червоного Хреста на вул.Широкій,81-а, а також в Медико-соціальний центр обласної організації Товариства, що по вул.Б.Лепкого, 5/2, тел.: (0322) 255-08-78; 297-08-60.

 

Фото – Львівської ОО ТЧХУ
Ніна Добренька,
директор МСЦ ЛОО ТЧХУ, відповідальна за Службу розшуку на Львівщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *