Газета «Благовіст»: Про взаємодію ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ» з Львівською ОО ТЧХУ

Перші кроки взаємодії – найважчі. Але вони вкрай необхідні. Це добре розуміють, як в ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ», так і в Львівській ОО ТЧХУ.

14 березня 2019 року відбувся «Круглий стіл» на тему: “Психосоціальна підтримка та соціальна згуртованість для людей, котрі опинилися в складних життєвих обставинах” в приміщенні Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, що за адресою: м. Львів, вул. Широка, 81 а.

В заході взяли участь представники державних служб, неурядових та громадських організацій, наукових закладів та міжнародних партнерів, які опікуються ВПО у питаннях психосоціальної підтримки та соціальної згуртованості, а також особами з незахищених верств населення в Україні.
Метою даної зустрічі є залучення потенційних партнерських організацій для налагодження подальшої співпраці та об’єднання зусиль в напрямку інтеграції вразливих груп населення в місцеву спільноту.

Львівська обласна асоціація ВО «Союз осіб з інвалідністю України» взяла активну участь в обговоренні можливих шляхів співробітництва з надання підтримки вразливим групам населення у Львівській області.

Оксана Кіяновська,

голова Львівської обласної асоціації ВО «Союз осіб з інвалідністю України»

Фото – автора

За джерелом:

http://loai.lviv.ua/novyny/875-kruhlyi-stil

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *