В Україні з’явиться платформа для працевлаштування людей з інвалідністю

Уряд створює платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників з інвалідністю.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

“Для підтримки людей з інвалідністю ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників. Фокус полягає у доступності людини до робочих місць та соціально-культурних об’єктів”, – зазначив Гончарук.

Зазначається, що створення робочих місць для людей з інвалідністю – “це швидке реагування Уряду на проблематику”. Адже людина з інвалідністю має отримати якісну і професійну підготовку для підвищення її конкурентоспроможності, яка буде здійснюватися через запровадження ваучерів на освіту, спільних програм підготовки із Службою зайнятості та роботодавцями.

Також Програмою діяльності Уряду передбачений один із пріоритетів – розвиток реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю та поступове їх розширення разом із забезпеченням принципу “гроші ходять за пацієнтом”, переходом на часткову монетизацію технічних та інших засобів, а також підвищення рівня пенсійного забезпечення.

“Людина з інвалідністю не повинна бути ізольованою від суспільства, вона має отримувати гідний рівень утримання та догляду. А ті, хто хочуть працювати і стан здоров’я дозволяє, матимуть для цього всі можливості”, – додала міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

На Урядовому порталі також нагадали, що Програму діяльності Кабінету Міністрів затверджено у вересні 2019 року. Документом визначено ключові напрямки роботи міністерств. Тепер їх деталізовано – по кожній з 78 цих цілей опублікована концепція та індикатори, за якими вимірюватимуться їх досягнення.

Як раніше повідомляв УНН, Уряд схвалив законопроект про спрощений доступ дітей та осіб з інвалідністю до правової допомоги.

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.unn.com.ua/uk/news/1844665-v-ukrayini-zyavitsya-platforma-dlya-pratsevlashtuvannya-lyudey-z-invalidnistyu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *