В Україні запустили чат-бот для самооцінки стану на COVID-19

Національна служба здоров’я України запустила чат-бот для самооцінки стану на коронавірус для тих, хто відчуває симптоми захворювання.

Про це повідомляє УНН із посиланням на Telegram-канал НСЗУ.

“НСЗУ запустила чат-бот самооцінки стану на COVID-19. Чат-бот допоможе оцінити фактори ризику для тих, хто відчуває симптоми захворювання на коронавірус”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що отримавши відповіді на прості питання, бот пропонує відповідний алгоритм дій.

Наприклад: “Якщо у вас є симптоми, дзвоніть вашому сімейному лікарю. У разі, якщо ви ще не маєте сімейного лікаря, – на контакт-центр НСЗУ або на “гарячу лінію” області з питань коронавірусу. При важких симптомах – температура вище ніж 38 та утруднене дихання – дзвоніть на “103”.

Випробувати інструмент самооцінки можна за посиланням: nszu.gov.ua.

Нагадаємо, уряд вніс зміни до постанови № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, згідно з якими особам, які перебувають на самоізоляції, дозволено звертатися за екстренною медичною допомогою у невідкладному стані і за необхідності ходити у магазини, які розташовані в межах 2 км від дому, за умови використання засобів індивідуального захисту.

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.unn.com.ua/uk/news/1861759-v-ukrayini-zapustili-chat-bot-dlya-samootsinki-stanu-na-covid-19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *