В Україні заборонили препарат від високого тиску

Держлікслужба заборонила вживання і реалізацію 2 препаратів, що лікували артеріальну гіпертензію та серцеву недостатність.

Під  тимчасову заборону потрапив медичний препарат “Вазар”, також постійно заборонено вживання препарату “Валсартан” китайського виробництва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таке рішення 13 липня ухвалила  Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Як повідомляється, йдеться про медичний препарат  “Вазар” у  формі таблеток від виробників Актавіс ЛТД (Мальта), Балканфарма-Дупниця АТ (Болгарія, Мальта/ Болгарія). Його заборонено тимчасово,  Держлікслужба постановила вилучити всі серії цього препарату.

Держлікслужба також заборонила вживання  порошка (субстанції) у пакетах поліетиленових “Валсартан” усіх серій від виробника Жейзян Хуахай Фармасьютікал Ко., Лтд (Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co., Ltd), Китай у зв’язку з виявленням  домішок, які можуть бути канцерогенними для людини.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://svidok.online/vukrayinizaboronylypreparatvidvysokogotysku/?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=svidok.online&utm_term=1275585&utm_content=6504626

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *