В рамках програми Червоного Хреста ПСП у Львові провели культпохід для родин ВПО у філармонію

17 травня у Львові провели в рамках програми з ПСП культпохід для родин ВПО у філармонію.

 

 

Група осіб з родин ВПО «Гармонія» побувала на концерті «Віртуозів», який входить у цикл їх виступів у рамках 38 Міжнародного фестивалю музичного мистецтва.

 

 

На цей раз, як розповіли нам організатори концерту, віртуози музичного мистецтва представили композиції і сюїти, написані на основі народної творчості Гуцульщини.

 

 

Свій концерт митці назвали  «Феєрична Гуцулія». Представили його на суд глядачів такі музичні колективи: академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок», автентична гуцульська капела, родинний етно – гурт «Зазульчак», наймолодшій учасниці з якого – чотири рочки, та ін.

 

 

З солістів потрібно відзначити виконання народних пісень Анною Кошкою, Андрієм Кушніром,  Яремою Павлівим, Богданом Сав’юком.

 

 

Відзначилися і солісти на музичних інструментах: Юрій Зазульчак на скрипці, Остап Костюк на традиційних духових гуцульських інструментах.

 

Кожен номер викликав у глядачів бурхливі овації. Кожен номер викликав у глядачів бурхливі овації. Серед них ми побачили і учасників Дня вишиванки у Львові.

 

 

У групі ВПО було 8 осіб. Червоний Хрест Данії, який є спонсором програми з ПСП, витратив на квитки для них 800 грн. Супроводжувала групу Уляна Стельмах, координатор програми Червоного Хреста з ПСП у Львівській області.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *