В рамках програми Червоного Хреста з ПСП у Львові відбулася зустріч з родинами ВПО

Зустріч пройшла сьогодні, 30 березня, у тренажерному залі Інтерспорту.

Як ми уже повідомляли, 14 березня в головному офісі  ЛОО ТЧХУ відбувся «круглий стіл» з партнерськими організаціями. В ньому взяли участь чимало різних організацій. Під номером 15-м зареєстрований секретар координаційної ради  ГО «Україна – шлях єднання» Олександр Босенко.

 

 

У своєму виступі п. Олександр тоді сказав, що на Львівщині проживає 72 родини ВПО з Криму, а також є чимало родин з Донеччини і Луганщини. Розповів про їх побут у Львові. Сказав, що програма Червоного Хреста з ПСП викликає цікавість і співпраця у її рамках з його організацією цілком можлива.

 

Потім були й інші зустрічі. На них окреслили ближчі і дальші плани. Вирішили почати з найбільш доступного: дотримання всіма членами ГО «Україна – шлях єднання» доброї фізичної форми. А у здоровому тілі – здоровий дух! Для цього знадобилося обом партнерам звернутися з проханням до Інваспорту, який зміг би надати ці послуги.

 

 

«Однак ці послуги платні. Тому ми вийшли на керівництво Інваспорту з проханням надати їх одноразово безкоштовно. Мотив був обґрунтований таким чином: вивчити можливості спортивної компанії, сформулювати їх в якому-небудь юридичному документі, і тоді вже домовлятися про довготривалу співпрацю», – пояснила Уляна Стельмах, координатор  з програми Червоного Хреста з ПСП у Львівській області.

 

 

Партнери зупинилися на тому, що почнуть ознайомлення із спортивними комплексами Інтерспорту з тренажерного залу, розгорнутому на Львівському «Мотозаводі».

 

 

Зазначимо, – це найбільш універсальний запит усіх бажаючих з числа родин ВПО, які на даний час представлені, як з анексованого Криму, так і з території, що належить зараз до ОРДЛО. На перший ознайомчий захід було заявлено всього 12 осіб.

 

 

Батьки привели у тренажерний зал своїх дітей, тому що ті найбільше сумують за втраченою домівкою і для них заняття спортом – це просто велика ласка з небес.

 

 

«Ми дуже раді новим партнерам», – привітно зустріла новоприбулих Людмила Балицька, директор спортивного комплексу Інтерспорт. Вони з Уляною Стельмах співпрацювали і раніше, тому про якісь несподіванки тут не могло  бути і мови.

 

 

Допомогати Уляні Стельмах у проведенні тренінгу з ВПО прийшла тренер з першої допомоги  Червоного Хреста Львівщини Ірина Валько.

 

 

За один раз ознайомитися з величезним господарством Інтерспорту нікому не вдалося і не вдасться. Справитися з цією проблемою нам допоможе інтервв’ю п. Василя Ільківа, президента спортивної компанії Інтерспорт. Воно записане тележурналістами у 2-х частинах, які ми приводимо тут дослівно.

 

 

І не має особливого значення, які секції оберуть родини ВПО. Головне, щоб у низ зберігався лад, сімейна злагода, добра аура для виховання дітей.

 

 

Учасники тренінгу-зустрічі родин ВПО під егідою Червоного Хреста залишилися задоволеними першим знайомством з тренажерним залом Інтерспорту. На наступному тижні вони сподіваються продовжити це приємне знайомство і надовго отримати тут прописку постійних відвідувачів.

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *