В області проходить регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Львівщина – 2017»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» повідомляє, що у Львівській області проходить регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Львівщина – 2017». 

Регіональним партнером конкурсу є Громадська організація «Центр ділового партнерства».

Термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017» – до 15 лютого 2018 року.

Додаткову інформацію про конкурс, а саме положення про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017», форму заявки, критерії та порядок оцінювання, можна отримати на офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу.

Контактна особа: Валентина Єфімова (менеджер із зв’язків з громадськістю Асоціації благодійників України)

Тел.  (067) 16-404-11, (063) 48-493-45

Електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

Довідково:

Асоціація благодійників України» є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» – єдиного діючого загальнонаціонального проекту з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив українському суспільному просторі. За підсумками конкурсу кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни відзначають унікальною нагородою – «Ангелом добра», який називають благодійним «Оскаром».

За останніх 5 років на адресу Оргкомітету надійшло понад 2200 заявок від благодійних та громадських організацій, установ та громадян.

До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Нагдядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

Конкурс підтримують Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики, Міністерство культури України.

У жовтні 2017 року було оголошено активну фазу нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017».

Переможців визначатимуть у 15-ти колективних, 3-х індивідуальних і 3-х спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде навесні у Києві.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6594.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *