Віфлеємське Світло Миру скаути і Червоний Хрест передали у Львівську обласну інфекційну лікарню

Репортаж з первинного осередку Червоного Хреста у Львівській обласній інфекційній клінічній  лікарні.

Від Львівського пологового будинку №1 Віфлеємське Світло Миру делегація  скаутів і червонохрестівців понесла до медиків Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. Його привезли до Львова скаути з Кракова на чолі з Генеральним комісаром ОУС п. Мариною Монтегю.

 

 

Інфекційна лікарня – медичний заклад закритого типу. Делегацію скаутів і червонохрестівців запросили у каплицю, споруджену у дендропарку.

 

 

Всі відділення медичного закладу – мають свою окрему капличку. Зайве ходіння між ними у інфекційній лікарні – неприпустиме. Медичні працівники, що працюють там, приходять з лампадками, запалюють вогонь у капличці, і несуть Віфлеємське Світло Миру далі, у свої відділення, щоб воно разом з медикаментами, приписаними лікарем, чудодійним способом допомогло недужим побороти підступні хвороби і повернути втрачене здоров’я.

 

 

Значимо, що дендропарку  і самій лікарні виповнилося уже 105 років. Та незважаючи на це, вона і нині є центром з надання спеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим м. Львова та області. Розрахована вона на 410 ліжок, з яких 140 – дитячих. Щорічно медичну допомогу у лікарні отримують майже 10 тисяч пацієнтів.

 

 

Первинний осередок Червоного Хреста у лікарні налічує 300 членів Товариства. Очолює його заступник  головного лікаря з медсестринства Леся Лань.

 

 

За багатолітню співпрацю з РО ТЧХУ, а також за активну участь у гуманній діяльності, пропаганді ідей милосердя та з нагоди 100-річчя Червоного Хреста України Лесю Лань, – голову первинного осередку Товариства цього медичного закладу, – відзначено Подякою Львівської ОО ТЧХУ.

 

 

Медики-інфекціоністи  отримали з рук скаутів і червонохрестівців благодатне Світло Миру з Віфлеєму, перенесли його у свої лампади у каплиці біля підніжжя вівтаря і подякували членам делегації за приємну послугу.

 

 

Кожен з присутніх у цей день бажав один одному не тільки міцного здоров’я, але і миру в Україні. Швидкого і надійного.

 

 

Цього року гасло благодійної акції Віфлеємського Світла Миру – 2018 «Світло, яке єднає». І це справді так: Україні нині, як ніколи, потрібна єдність.

 

Фото – автора

Ірини Апостолюк,

голова Личаківської РО  м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *