Віфлеємське Світло Миру: Скаути і Червоний Хрест передали його в Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова

Репортаж з первинного осередку Червоного Хреста у комунальному некомерційному підприємстві “Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова”.

Незважаючи на негоду, скаути і червонохрестівці продовжили свою мандрівку з Віфлеємським Світлом Миру. Воно помандрувало до медиків Львівського міського пологового будинку №1.

 

 

Комунальне некомерційне підприємство  “Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова” є установою з 30-ти річною історією, давніми традиціями та колективом висококваліфікованих спеціалістів. Його первинний осередок Товариства Червоного Хреста налічує понад 200 членів, який очолює вже кілька років підряд заступник головного лікаря з медсестринства Світлана Яківна Мартиняк.

 

 

За багатолітню співпрацю з РО ТЧХУ, а також за активну участь у гуманній діяльності, пропаганді ідей доброти і милосердя, та з нагоди  100-річчя Червоного Хреста України Світланя Яківна Мартиняк відзначена Подякою Львівської ОО ТЧХУ.

 

 

За 30 років у пологовому будинку народилося 90137 дітей, серед них 1708 двійнят і 379 трійнят.

Міський комунальний клінічний пологовий будинок №1 є лікувально-профілактичним закладом 3-го рівня акредитації, що надає стаціонарну акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу із застосуванням високотехнологічної апаратури, інструментарію, обладнання та використанням сучасних ефективних методик діагностики, лікування, рододопомоги.

 

 

Завдяки таким, як вони, фахівцям своєї справи, у пологовому будинку №1 спостерігається зниження материнської, перинатальної смертності, дитячої захворюваності, інвалідизації та смертності шляхом структурної реорганізації системи надання медичної допомоги жінкам (під час вагітності та пологів), новонародженим дітям. А також підвищення рівня доступності та якості пологової допомоги, її безпечності та економічного використання ресурсів.

 

 

І внесок у цю програму членів первинного осередку Товариства Червоного Хреста пологового будинку №1 є також вагомим.

Нині, отримавши від делегації скаутів з ОУС та Червоного Хреста, Віфлеємське Світло Миру, медики відчули окрилення, новий приплив енергії і справжню Божу благодать.

Побажаймо ж успіхів і нових досягнень дружному колективу медиків, котрі щодня дарують нашій країні громадян, а українським родинам – синів і дочок!

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *