Вісті з первинного осередку Червоного Хреста Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові

Новини з первинного осередку Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

У житті військових медиків самою професією закладається потенційна можливість роботи у польових умовах у зоні бойових дій. Не оминула ця чаша і голову первинного осередку Військово – медичного клінічного центру Західного регіону у Львові Лесю Степанівну Шеремету, головну медичну сестру цього лікувального закладу.

 

 

З вересня 2017 р. і до початку січня 2018 р. Леся Степанівна, як старшина військової служби за контрактом,  працювала у мобільному госпіталі на Донеччині.

 

 

Її однополчанами були у той час інші медики зі Львова: Марія Миколаївна Кіях, – медична сестра шкіряно – венерологічного відділення, старший сержант військової служби за контрактом, а також Роксолана Миколаївна Галан, – відповідальний виконавець відділу персоналу та стройової підготовки, солдат-контрактник.

 

 

 

Нині бойові подруги готуються до зустрічі 8 Березня – Міжнародного жіночого дня. Між тим збирають членські внески для Червоного Хреста. Осередок Товариства на сьогодні налічує 100 членів. Їх щоденна робота у операційних, перев”язочних, кабінетах реабілітації, де поранені бійці поправляють своє здоров”я, це вже акти милосердя, хоч і зумовлені професійним обов”язком. Але у громадському житті цей колектив також не пасе задніх – ось уже кілька років поспіль опікується дітьми-сиротами в одному із сиротинців на Львівщині.

 

 

У планах – відзначення 100-річчя Товариства Червоного Хреста України і досконале опанування надання першої допомоги. На Донеччині всі троє контрактниць переконалися, яка це потрібна річ. Крім того, вони будуть настоювати, щоб в осередку відбулися заняття з першої допомоги, в якому треба охопити навчанням до 150 медиків. У такий час, як нині, навики з першої допомоги повинен отримати кожен.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *