Вісті зі Зльоту волонтерів ЗШР ТЧХУ, які тривають у Києві уже третій день

В рамках навчань волонтерів із ЗШР Червоного Хреста України 7 липня відбулася симуляція «Теракт у торгівельно-розважальному комплексі».

Волонтери відпрацювали евакуацію великої кількості постраждалих з-під завалів і навчались надавати їм першу допомогу.

Для створення реалістичної картини надзвичайної ситуації на тренінгу використовували театральний грим (для імітації поранень, травм тощо), дим-машину, професійне рятувальне обладнання та інші необхідні матеріали.

Загони швидкого реагування діють у Товаристві з 2013 року і створені з числа добровольців. Навчання проводяться регулярно на місцях і раз на півріччя у Всеукраїнських рамках під егідою ТЧХУ.

Мета  ЗШР Червоного Хреста – надавати оперативну допомогу населенню, яке постраждало внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру, а також проводити профілактичні заходи з попередження надзвичайних ситуацій.

З Львівщини представлено команду з 4 осіб, котрі є членами ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС». Після завершення Зльоту, а це станеться 8 липня, отримані враження вони викладуть на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

Завершився третій день Зльоту на веселій ноті: його учасники записали на відео колективне привітання для свого товариша Руслана з днем народження.

Фото – учасників Зльоту волонтерів ЗШР ТЧХУ

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *