Відновлення курсу «Досліджуючи гуманітарне право»

В деяких колах волонтерів побутує думка, що в цьому році буде згортання співпраці Червоного Хреста і навчальних закладів. Однак це не так:  в Україні відновлюють у 2018 р. курс з МГП. Предмет буде називатися «Досліджуючи гуманітарне право».

У грудні 2017 року Товариство Червоного Хреста України сумісно з Міністерством освіти і науки України в рамках підписаної Угоди про співробітництво дали старт відновленню програми «Досліджуючи гуманітарне право» для загальноосвітніх навчальних закладів, що покликана підвищити рівень правової культури, норм МГП та розуміння гуманітарних цінностей учнями.

25-26 січня 2018 року Національний координатор з МГП Євгенія Лук’янченко та Головний спеціаліст департаменту середньої та дошкільної освіти МОН Раїса Євтушенко проведуть другу робочу зустріч з вчителями навчальних закладів з різних міст України.

В рамках плану дій на 2018 рік учасники робочої групи поділяться своїм досвідом у цьому напрямку та обговорюють заходи для подальшого розвитку програми, а саме:

  • наступні кроки для впровадження модульного курсу ДГП у навчальну програму;
  • джерела інформації для підготовки навчальних матеріалів;
  • заходи щодо залучення молоді до позашкільної діяльності з поширення знань про МГП;
  • можливості залучення інших партнерів для надання консультативної та методичної підтримки.

Програма «Досліджуючи гуманітарне право» є одним із основних інструментів з реалізації статутної діяльності Товариства з поширення знань з МГП, тому і надалі ТЧХУ буде активно співпрацювати з Міністерством освіти і науки у цій галузі.

Автор: Nataliia Krynytska  

Фото – прес-служби ТЧХУ

За джерелом:

http://redcross.org.ua/2018/01/6589/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *