Відзначення 100-річчя ТЧХУ у МКК «Пологовий будинок №1» у м. Львові

Відзначення 100-річчя ТЧХУ – триває.

 

 

Сьогодні, 11 червня, у МКК «Пологовий будинок №1» відзначили 100-річчя ТЧХУ. Крім бесіди про цю історичну подію Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, привітала присутніх з наступаючим Днем медичного працівника, подякувала за співпрацю і вручила керівнику первинної організації Червоного Хреста Пологового будинку, заступнику головного лікаря з медсестринства Світлані Яківні Мартиняк Подяку Львівської ОО ТЧХУ з нагоди столітнього ювілею Товариства.

 

 

З нагородою Світлану Яківну привітали також колеги і керівництво медичного закладу, зокрема: Людмила Дмитрівна Шекета, головний лікар, Олександр Олександрович Коритко, доцент кафедри акушерства і гінекології ЛНМУ ім. Данила Галицького, Олена Іванівна Коваль, заступник головного лікаря з медичної частини та ін.

 

 

Закінчивши зміну, до привітань долучилася Марта Верхівська, лікар акушер-гінеколог,  котра входить в актив Червоного Хреста у Пологовому будинку. Всього у первинному осередку цього медичного закладу налічується 200 членів Товариства Червоного Хреста України. Щороку у скарбничку Червоного Хреста вони вносять по 2000 грн.

Фото – Марти Верхівської, Ірини Дзіклевич

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *