Відвідання спеціалістами з ВРЗ – занять для бенефіціарів, отримувачів ПСП- допомоги у Львівській ОО ТЧХУ

У Львові спеціалісти з ВРЗ – занять провели бесіду з бенефіціаріями, отримувачами ПСП- допомоги.

31 жовтня в Медико-соціальному центрі Львівської  обласної організації Товариства Червоного Хреста України  волонтерами програми ПСП , – керівник волонтерської групи  Юрій  Микуш, – було проведено для бенефіціарів з числа вимушених переселенців та їх дітей творче заняття з розпису екоторбинок, якому передувала бесіда  про екологічні цінності нашого часу.

 

 

Видалась нагода цікавого спілкування з учасниками групи на тему роботи Служби розшуку Червоного Хреста та ВРЗ – послуг. Із зацікавленням слухали діти і дорослі коротке ознайомлення з діяльністю Служби розшуку Товариства Червоного Хреста  України. Головною темою спілкування було: рекомендації  Червоного Хреста про те, як запобігти втраті зв’язків з рідними, а також як не загубити одне одного у великому та часто досить небезпечному світі.

 

 

Разом з тим, були надані поради батькам та дітям, як не загубитись в повсякденному житті у мирний час: на вулиці, в парку,  домівці/квартирі, екскурсії /подорожі/, евакуації. Для дітей, – учасників  групи, – був організований квест: що потрібно робити, якщо все-таки загубився  під час подорожі, в магазині, зоопарку. Багато дитячих відповідей були правильними.

 

 

Фахівці з ВРЗ – занять звернулися з проханням до дітей  розповісти про все це своїм друзям та меншим членам у родинах. Діти  пообіцяли це зробити. Вони гречно подякували Червоному Хресту за корисну інформацію. А Червоний Хрест у свою чергу подякував дітям за те, що вони дали обіцянку проводити зі своїм оточенням рекомендації Служби розшуку Товариства про те, як не загубитись. Діти будуть виконувати ці рекомендації самі, і передадуть їх своїм друзям і близьким.

Довідково:

 

 

 

З оприлюднених  даних службою пошуку дітей в Україні за 2018 рік до поліції надійшло більше 11 тисяч заяв про зникнення дітей. Майже 90% зниклих знаходяться у перші години після зникнення. На щастя, майже всі знайшлися, але 55 дітей залишається ще у розшуку.

Фото – Катерини Криклі

Ніна Добренька,

директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ,

відповідальна з питань розшуку

  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *