Відбулось родинне свято «Зустріч з батьками та малюками»

В рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування, 3 серпня 2019 року у Львівському перинатальному центрі відбулося родинне свято «Зустріч з батьками та малюками, які годуються грудним молоком».

 

 

На свято завітали двійнята, трійнята, недоношені новонароджені та інші малюки, які народилися саме у стінах Львівського обласного перинатального центру. Жінки на своєму досвіді переконалися у перевагах грудного вигодовування, а саме, у позитивному психоемоційному стані, що значно знижує ризики післяпологової депресії, посилює емоційний зв’язок зі своєю дитиною, а також є профілактикою раку молочної залози в майбутньому. Серед розваг були вікторини, конкурси, учасники отримали цікаві подарунки.

 

 

«Родинне свято пройшло у надзвичайній атмосфера радості, світла та любові. Особисто мене приємно зворушили зустрічі з малюками, яких я бачила при народженні, а тепер вони виросли, набрали кілограми, почали свідомо посміхатись. І Що найголовніше – продовжують годуватись материнським молоком», – повідомила Ольга Шлемкевич, експерт департаменту охорони здоров’я з питань грудного вигодовування.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/8301.html

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *