Відбулась панельна дискусія «Медичний туризм на Львівщині: можливі вигоди та перешкоди для розвитку»

30 жовтня у Палаці Мистецтв відбулась панельна дискусія на тему: ‚Медичний туризм на Львівщині: можливі вигоди та перешкоди для розвитку‘.

Мета заходу – отримання комплексного підходу щодо розуміння перспектив розвитку медичного туризму на Львівщині.

 

 

Співорганізаторами заходу виступили Львівський кластер медичного туризму, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, акціонерне товариство ‚Гал-ЕКСПО‘.

 

 

Мала приємну нагоду бути спікером і висвітлити правові питання у сфері медичного туризму: від понятійного апарату, ціннісноорієнтованості до ризиків, договірного регулювання та захисту персональних даних.

 

 

Дякую щиро модератору дискусії Тарасу Юринц, голові Ради з питань конкурентоспроможності Львова, голові Західноукраїнського офісу ”Гульдманн-Україна” за майстерне провадження дискусії та колегам – панелістам за цікаві доповіді та можливість спільно складати. мозаїку медичного туризму в Україні!

Ключові положення за підсумками панельної дискусії:
1) бізнес має бути етичним;
2) пріоритет за wellness туризмом;
3) формуємо унікальний, впізнаваний продукт (родзинку);
4) лідерство та співпраця;
5) якість продукту.

 

 

Це лише перші кроки яскравого старту, а далі спільними зусиллями усіх зацікавлених сторін слід формувати інститут медичного туризму як візитівки України загалом і Львівщини зокрема!

Ірина Сенюта,

завідувач кафедри медичного права Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, Почесний Амбасадор Львова, членкиня Президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ 

Фото – зі сторінки Ірини Сенюти у соцмережі Facedook

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1011691772515155&set=pcb.1011696522514680&type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *