Всеукраїнський конкурс з міжнародного гуманітарного права 2018

Всеукраїнський конкурс з МГП – 2018 запрошує до участі студентські команди майбутніх юристів.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) оголошує відкритим прийом заявок для участі у Всеукраїнському конкурсі з міжнародного гуманітарного права 2018 (Конкурс), який відбудеться у Києві 5-7 грудня 2018 року.

Конкурс – це триденна подія, що складається з низки адвокаційних сесій між студентськими командами та вступного воркшопу за участі експертів і практиків у сфері міжнародного гуманітарного права (МГП).

Конкурс надасть учасникам можливість приміряти на себе ролі практикуючих юристів шляхом вирішення змодельованих ситуацій збройного конфлікту з метою перевірки їх знань із МГП та міжнародного публічного права, а також здатності представляти та відстоювати правові позиції різних суб’єктів.

Кожен юридичний факультет будь-якого вищого навчального закладу України може номінувати для участі у Конкурсі одну команду у складі трьох студентів – юристів. Тренери не можуть бути членами команди. Аспіранти не допускаються до участі у Конкурсі.

 

 

Зацікавлені команди повинні заповнити Аплікаційний пакет, який включає реєстраційну форму, мотивацію до участі у Конкурсі та короткі відповіді на 3 (три) відбіркові запитання, що потребують юридичного аналізу.

Аплікаційні пакети будуть прийматися до 23:59 (за київським часом) 14 жовтня 2018 року.

Детальніше про конкурс

Регламент конкурсу

Аплікаційний пакет

Фото – прес-служби МКЧХ та з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелами:

https://gurt.org.ua/news/competitions/48206/

http://ua.icrc.org/2018/09/11/ihl-competition-ukr/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *