Вперше у світі у Фінляндії випікатимуть хліб із комах

Усвідомлюючи проблеми з нестачею продовольства у майбутньому, у Фінляндії вже сьогодні починають випікати хліб із комах.

Нове джерело білка і поживних речовин – комахи. Підприємливі фінські пекарі вирішили з комах випікати хліб, повідомляє Mind з посиланням на VistaNews.

Фінська пекарня Fazer запустила в продаж перший у світі хліб, виготовлений на основі борошна з цвіркунів, повідомляє видання. Незабаром перші хлібці надійдуть у продаж. На виготовлення одного такого хлібця буде йти приблизно 70 сушених цвіркунів, яких після перемелювання додаватимуть в звичайне борошно.

Цвіркуни складатимуть 3% від ваги готового продукту. Ціна одного такого хлібця складе 3,99 євро (при стандартній ціні хліба 2-3 євро). Поки що постачання цвіркунів для хліба обмежені, Fazer буде продавати новинку тільки у своїх фірмових магазинах. Проте як тільки вдасться збільшити обсяг їх поставок, новий хліб потрапить в асортимент більшої кількості торгових точок.

Функціонери та ентузіасти з Продовольчої та аграрної організації ООН вже кілька років просувають ідею вживання в їжу комах – на їх думку, комахи вигідні та поживні, тому що швидко розмножуються і містять велику кількість білка.

На початку листопада Фінляндія і ще п’ять європейських країн офіційно дозволили завзятим співвітчизникам розводити і продавати комах в якості харчового продукту.

Fazer – одна з найбільших корпорацій у фінській харчовій промисловості. Компанія була заснована Карлом Фазером в 1891 році як «французько-російська кондитерська» в центрі Гельсінкі.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:
http://expres.ua/news/2017/11/25/273375-finlyandiyi-vypikatymut-hlib-komah

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *