Волонтерська діяльність Мостиської РО ТЧХУ в рамках програми Червоного Хреста з ПСП

Репортаж з екскурсії підопічних Мостиської РО ТЧХУ у зоопарк «Лімпопо».

Казковим видався  день, 17 серпня, для групи діточок воїнів АТО/ООС. Ця безкоштовна подорож в зоопарк – результат нещодавньої зустрічі з координаторами програми з ПСП у Львівській області, – Уляною Стельмах та Катериною Криклею, яка відбулася напередодні в музеї «Мостищина».(Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2019-08-17-17170).

 

 

Першим пунктом реалізації програми з ПСП в Мостиському районі стала екскурсія в зоопарк “Лімпопо”, що розташований в с.Меденичі Дрогобицького району Львівської області, котрий є справжньою оазою та цариною для багатьох звірів, птахів, плазунів…

 

 

Доглянуті, безтурботні, яких зовсім не лякала наша присутність, вони стали об’єктом пізнання світу природи.

 

 

Професійна розповідь – діалог екскурсовода, – п.Галини, – урізноманітнила пізнавальну подорож стежками зоопарку.

 

 

Направду, побачене варте того, щоб туди поїхати. Не скажу, що там можна зустріти доброго лікаря Айболіта з відомої казки Корнія Чуковського про славнозвісну країну Лімпопо, але поринути у дивосвіт різноманіття фауни наших днів вдасться, мабуть, кожному відвідувачеві.

 

 

Щиро дякую директору зоопарку “Лімпопо” п. Сергію Костіву за спонсорську гостинність з екскурсійним супроводом, екскурсоводу п. Галині за цікаві та змістовні розповіді, п.Андрію Буксі за люб’язно надані списки та організацію охочих подорожувати, водію п.Анатолію за легку дорогу та усім учасникам за гарно проведений час!

На світлинах:

1-5 – учасники поїздки;

6(зліва направо) Оксана Рабій, голова Мостиської РО ТЧХУ, волонтер, екскурсовод п.Галина, директор зоопарку “Лімпопо” Сергій Костів, секретар ГО “Воїни АТО Мостищини” Андрій Букса.

Фото – автора

Оксана Рабій,

голова Мостиської РО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *