Волонтери Товариства Червоного Хреста України – про події 5-річної давнини на Майдані у Києві

Газета «Лівий Берег» опублікувала  репортаж, присвячений подіям п`ятирічної давнини на Майдані у Києві за участі волонтерів Товариства Червоного Хреста України.

Це було п’ять років тому. Час, коли дорослі люди, як діти, вірили, що вони можуть все. І реальність прогиналася під цією вірою. Невеликою групою людей вистояти ніч під натиском загонів спецпризначення. Можливо? Виявилося, що так.

Прорватися автобусами до Києва, коли дороги перекриті. Можливо? Знову так. Знайти без грошей потрібні ліки. Можливо? Так. Організувати підпільний шпиталь, в якому поранених будуть таємно оперувати хірурги у вільний від офіційної роботи час. Можливо? Можливо. Це було настільки неймовірно, що, здавалося б, можна навіть підніматися вгору по Інститутській під кулями і вижити. Але ні. На жаль, ні.

Цей текст до річниці тих подій присвячений рятівникам, які зробили все, аби на цій землі залишилося живими якомога більше ідеалістів та мрійників. Але досі думають про те, чи не могли вони зробити ще більше.

(докладніше див. за посиланням – https://lb.ua/society/2019/02/20/420160_ryativniki_maydanu.html?fbclid=IwAR0TjZ5zEb3IyYj4Ed-XyE0blOGuISGfj3RWtBbXaXKjygiWkEUYhEutj3s).

Фото – www.lb.ua

Джерело:

https://lb.ua/society/2019/02/20/420160_ryativniki_maydanu.html?fbclid=IwAR0TjZ5zEb3IyYj4Ed-XyE0blOGuISGfj3RWtBbXaXKjygiWkEUYhEut

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *