Волонтери Львівської ОО ТЧХУ – учасники заходів з протидії короновірусу

Сьогодні, 3 квітня, мав би закінчитися карантин, оголошений Кабміном три тижні тому. Але так, на жаль, не сталося. Тому і підтримка Червоного Хреста триває далі.

Ось що повідомляють про це гірські рятувальники із ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» у соцмережах: «Продовжуємо доставку продуктових наборів для самотніх людей похилого віку, що звернулися на Гарячу лінію  Соціальні служби Львова».

Аналогічне  повідомлення розмістила вчора на своїй сторінці у соцмережі Facebook авторка знімка, опублікованого вище, і Катерина Крикля, тренер Червоного Хреста з психосоціальної підтримки у Львівській ОО ТЧХУ.  На це повідомлення відразу ж  відгукнулася Соціальна служба Львова і висловила подяку за відмінну роботу.

До цього додамо, «ГОРС» був представлений на чергуванні, яке відбулося 2 квітня, волонтером Дімою Анісімовим, а група волонтерів з ПСП, яка допомагала у цей час операторам багатоканального телефонного зв’язку Гарячої лінії, студенткою Оленою Годіяк.

Розвозити продуктові набори вони почали об 11.00, а завершили о 16.00. За цей час червонохрестівці встигли об’їхати 17 адрес підопічних Соціальної служби Львова, що живуть за межею бідності. Такі чергування триватимуть і надалі.

Телефон гарячої лінії:

0-800-301-205

Фото – К.Крикля/Facebook

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-04-03-19065

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *