Волонтери Личаківської РО м. Львова ТЧХУ – на відпочинку у лісі

Волонтери Личаківської РО м. Львова ТЧХУ побували у Бартатівському лісі, що за 15 км від Львова.

 

 

Кожен по своєму зустрів осіннє рівнодення. У Червоному Хресті Личаківського району волонтери  вирішили відзначити його походом у лісовий масив біля с. Бартатів, що в Городоцькоиму районі на Львівщині.

 

 

Не можна сказати, що у цьому лісі стільки грибів, що хоч косою коси. Ні, такого немає.

 

 

“Але все ж не з порожніми руками ми додому повертаємося!” – Радіє зібраній здобичі на “тихому полюванні” волонтерка Червоного Хреста Ірина Томашівська.

 

 

«Ми зібрали ті гриби, яких сільські грибники просто не помітили», – зауважила глибокодумно наша спостережлива нова волонтерка п. Галина Кравчишин.

 

 

За яке би діло п. Галина не бралася, кожне робить грунтовно і по – совісті. Дуже любить в усьому чистоту, в т.ч. і тут, у лісі.

 

 

Зазначимо, що боротьба за чистоту довкілля дійшла і до цього лісового масиву, що біля с. Бартатів. Та тільки чи це зарадить ситуації. Хотілось би вірити, що так.

 

 

«На цей раз лісових трофеїв нам дісталося мало, – зауважила волонтерка зі стажем Оксана Степанівна Муха, – як прийде пора масових опеньок, можливо, тоді візьмемо реванш».

 

 

В цілому, прогулянка вдалася: чисте повітря, остання у сезоні зелень дерев, тиша, дзеркальна поверхня лісової річки, що може бути кращим для відпочинку і відновлення сил.

Фото – автора і з відкритих джерел

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *