Волонтери ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – учасники змагань лижників у Польщі

Волонтери ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – учасники меморіальних змагань лижників у Польщі на вшанування пам’яті гірськолижника Олека Островського.

Група лижників на чолі з Михайлом Яворівським, командиром ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС» , у складі трьох осіб прибула у с. Ветлина 30 січня для участі у меморіальних змаганнях, які проходили тут з 31 січня до 2 лютого.

Це село дуже мальовниче, як влітку, так і взимку. Воно розташоване над потоком Ветлина, на кордоні Тиснянсько – Вітлинського ландшафтного парку і Бещадського національного парку, обіч воєводської дороги № 897. Живе у ньому 301 особа. З героєм меморіалу Ольком Островським, котрий походив з цього села, було 302 мешканці.

Село знаходиться в улогвині. Із заходу і півдня воно оточене гірськими піками — Яворник, Папортна (1198 м), з півночі простягається Полонина Ветлинська з піком Рох (Бещадський) (1255 м). Тому тут дуже добрі траси для катання гірськолижників.

Мета меморіальних змагань – відзначити світлу пам’ять польського гірськолижника Олека Островського, котрого убили 25 липня 2015 року під час спроби підкорити Гашербрум – II у гірському масиві Каракорум.

Старти почалися з 9:00 на жовтій стежці біля підніжжя гори Яворник. Не будемо переповідати про результати заїздів, бо тут не ставилася мета – перемогти суперника. Тож врешті-решт перемогла дружба.

Про цю подію знаходимо запис від 3 лютого п.р. на сторінці «ГОРС» у соцмережі Facеbook.

«На запрошення наших друзів з GOPR – Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe взяли участь в IV Memoriał Olka Ostrowskiego . Щиро дякуємо організаторам за теплу зустріч та чудову атмосферу заходу», – йдеться у повідомленні.

Фото – ГОРС/ Facеbook.

Опрацював Олександр Апостолюк,

волонтер Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *