Волонтери Білоцерківської ОО ТЧХУ навчають школярів гуманному поводженню з тваринами

У Білій Церкві минулого року запрацював Центр волонтеріату. В ньому створено під егідою Червоного Хреста чимало секцій. Одна з них – виховання у дітей гуманного ставлення до “братів наших менших”. З початком нового навчального року ця секція запрацювала на повну потужність.

 

 

Вчора на сторвнці у ФБ, яка належить Білоцерківській МО ТЧХУ, повідомили про нинішню фазу цих навчань. Так, наприклад, у ньому йдеться про те, що впродовж 3 днів волонтери Білоцерківської ТЧХУ проводили лекції в 2, 3 та 4-их класах міської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №1 на тему “Гуманне поводження з тваринами”.

 

 

Діти віком від 7 до 9 років з радістю та розумінням сприймали тему, та були дуже вихованими. Актуальність даної лекції, на жаль, в рейтингу популярних, а тому поширення саме в колі молодого покоління вважається безпосередньо важливим.

 

 

 

Волонтери використовували як мультимедійні матеріали, так і бесіду з учнями, тому все пройшло дуже круто та весело.

 

 

Довідково:

Про досвід волонтерів Червоного Хреста у Білій Церкві дізналися у Львівському національному університеті ветеринарної медицини і біотехнологій ім.. С.З.Гжицького. Там є потужна первинна організація Личаківської РО м. Львова ТЧХУ. Її члени вирішили запозичити досвід колег з Білої Церкви і створили групу студентів-лекторів, котрі розійдуться по школах проводити бесіди з учнями про гуманне ставлення для тварин. Перші лекції будуть прочитані на початку нового року, тому що значна частина студентів зараз у Польщі, де навчаються перший семестр по обміну з Вроцлавським інститутом аналогічного профілю.

 

Фото – Білоцерківської ОО ТЧХУ

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=171463030103524&set=pcb.1102627576540053&type=3&theater&ifg=1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *