Вода з унікального рожевого озера у Таврії зцілює навіть – від безпліддя (ВІДЕО)

МАЙБУТНІЙ  КОНКУРЕНТ  МЕРТВОГО  МОРЯ.

Маловідоме унікальне рожеве озеро в Таврії зцілює від багатьох недуг, в т.ч. навіть від безпліддя.

Цілюще Лемурійське озеро на Херсонщині, яке нічим не поступається Мертвому морю, розташоване в селі Григорівка Чаплинського району, в одній із бухт затоки Сиваш. Це місце стане для вас справжнім відкриттям!

Про Лемурійське озеро знають закордонні туристи, а для багатьох українців воно досі Terra Incognita, повідомляє Радіо Максимум. А дарма! Воно не тільки дуже красиве, а ще й справді цілюще. І в ньому, до слова, неможливо втонути через величезний вміст солі – до 300 грамів на літр.

 

 

Вода Лемурійського озера збагачена різноманітними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію, бромистого магнію. Саме ця рожева вода, взаємодіючи із грязями Сиваша, значно посилює їхні якості. Туристи стверджують, що купання в озері лікує шкіру та суглоби.

“Рожеве озеро – за рахунок йодобромних сполук. Тому основне використання такої води в неврологічній практиці – вегето-судинна дистонія, у шкірній практиці – псоріаз. А от найцікавіше, на мій погляд, використання цієї рожевої води – це те, що стосується високого вмісту так званих фолікуліноподібних речовин. Це те, що дуже добре для жінок, які страждають від запальних захворювань статевої системи, які супроводжуються безпліддям. Тут лікують майже усі бронхо-легеневі захворювання, включно з бронхіальною астмою. Це також чисте дихання – таким хворим корисно там дихати. Крім того, тут є ще й грязі”, – розповідає доктор медичних наук Юрій Ромаскевич.

 

 

Цікаво, що унікальне джерело виявили цілком випадково. Наприкінці 60-х років тут нібито впав військовий літак і величезна воронка від нього почала заповнюватися водою. А ще місцеві подейкують, що Рожеве озеро – це залишками доісторичного Лемурійського моря. Навіть тепер, коли вода в озері відступає – ви опиняєтесь на пляжі з рожевої солі – завдяки мікроорганізмам, які називають озерним планктоном, і які дають цей колір.

 

Довідково:

 

Справді, про це чудо природи в Україні знають поки що дуже мало. Але це рожеве озеро, як й увесь Сиваш, вже давно впали в око вітчизняним медикам, в тому числі і тим, котрі живуть і працюють у м. Трускавці на Львівщині.

Один з них,  Володимир Ілліч Козявкін – Генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор кафедри реабілітації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика, Герой України, Заслужений діяч науки та техніки України, Лауреат Державної премії України.

 

 

Володимир Ілліч Козявкін – великий друг Червоного Хреста, котрого у 2012 р. нагороджено найвищою нагородою Товариства – «Почесною відзнакою ТЧХУ».

Мова йде про заснування на цих берегах філій трускавецької міжнародної здравниці, яку очолює професор Козявкін. Як відомо, метод Козявкіна – це високоефективна інноваційна технологія відновного лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом та наслідками органічного ураження нервової системи.

В основі системи реабілітації лежить полімодальний підхід із застосуванням різнобічних методів впливу на пацієнта. Основним компонентом методики є біомеханічна корекція хребта та великих суглобів, у поєднанні з комплексом лікувальних заходів: рефлексотерапією, лікувальною фізкультурою, системою масажу, ритмічною гімнастикою, механотерапією та апітерапією.

Медична реформа, яка народжується у таких великих муках, треба сподіватися, стане каталізатором піднесення української медицини на вищий європейський рівень. База і кадри для цього уже є. Все решта, додасться.

Фото – Ірини Апостолюк та з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://expres.ua/news/2018/07/06/300656-unikalnerozheveozerozcilyuyenavitbezpliddya

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *