Виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер у м. Городку, що на Львівщині

70 спеціалістів взяли участь у виїзному семінарі навчально-освітньої Програми для медичних сестер у м. Городку.

10 листопада п.р. на базі Городоцької  ЦРЛ відбувся семінар навчально-освітньої Програми «Висококваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення» для сестер медичних, фельдшерів, акушерок закладів охорони здоров’я Городоцького, Мостиського, Пустомитівського районів.

Учасників семінару привітав заступник головного лікаря Городоцької ЦРЛ з медичної частини Анатолій Матківський. У своєму виступі він відзначив важливу роль медичних сестер у наданні медичної допомоги населенню та розповів про медсестер, які надають паліативну допомогу в Німеччині.

Згідно концепції даної програми  перед слухачами виступили наступні спеціалісти:

  • Галапац Наталія Богданівна – головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства, магістр із спеціальності «Сестринська справа» із презентаціями на тему: «Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я» та  «Правові та етико-деонтологічні аспекти у роботі медичних сестер закладів охорони здоров’я».

  • Шевчук Ірина Богданівна – президент Львівської обласної асоціації медичних сестер, магістр із спеціальності «Сестринська справа», член президії Львівської ОО ТЧХУ про розвиток професійних медсестринських об’єднань, асоціацій і співробітництва в медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню.
  • Цьолко Ярина Зенонівна – лікар-педіатр КЗ ЛОР «ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ»  із презентацією «Профілактика грипу та ГРВІ у дітей».
  • Тарас Марія – фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» провела заняття з комплексної системи гігієнічної обробки рук медичного персоналу, профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій у ЗОЗ та представила до уваги відеокурс «Коли і чому потрібна дезінфекція рук».

Після занять всі учасники Програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Н.Галапац,

Головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ЛОДА з медсестринства

 

Фото – Ірини Апостолюк та прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6407.html

                                                                        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *