Виставка “Реакції / Алюзії” Володимира Стасенка відкрилася у Львові

Володимир Стасенко продемонстрував ще один щабель сходження до пізнання мистецької істини у виставці «Реакції/Алюзії».

 

 

Ця виставка  – цікава подія у мистецькому житті Львова, яку створив своїм талантом мій учень Володимир Стасенко. Нині він завідувач кафедри Графічного дизайну та мистецтва книги Української академї друкарства, кандидат мистецтвознавства, Заслужений діяч мисткцтв України.

 

 

Експозиція виставки розмістилась у залах Львівського палацу мистецтв та представила широкій публіці близько п’ятдесяти графічних творів, а також полотен написаних олією та аквареллю.

 

 

Назву та основну тематику виставки чудово пояснив її куратор, історик мистецтва Роман Яців: “ Тема виставки – діалог між чоловіком і жінкою. Діалог фізичний, у поглядах, у рухах, у положенні тіла. І в назві виставки якраз зашифровано реакцію глядача на цей діалог”.

 

Завдяки полотнам, які були намальовані у різні роки, глядачі змогли побачити, як мінявся стиль письма художника упродовж двадцяти років та оцінити вражаючу динаміку образів, прихованих у багатозначних ілюзорних картинах, гармонію та багатство палітри у мальовничих пейзажах.

 

 

На урочисте відкриття виставки, яке відбулося 4 липня, завітали друзі, однокласники, колеги, рідні та представники мистецьких кіл Львова та усієї України.

 

 

Із словами вітання та поваги до Володимира Стасенка звернулися директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк, Заслужений працівник культури України, член спілки художників “Клуб українських мистців”, куратор виставки Роман Яців, голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України Олег Микита, декан факультету УАД ВПІТ Ігор Міклушка та багато інших.

 

 

Бажаємо нових творчих оригінальних злетів солізанту!

 

 

Фото – автора

Василь Гурмак,

Заслужений діяч мистецтв України, професор ЛНАМ, член НСЖУ,член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *