Верховна Рада прийняла реформу Уляни Супрун №6327 у другому читанні

Верховна Рада ухвалила сьогодні законопроект Уляни Супрун №6327 у другому читанні та в цілому. З наступного року, лікарі первинки отримуватимуть гроші за пацієнтів.

Рішення було прийнято і набрало 240 голосів у Верховній Раді. В зв’язку з цим офіційно можна оголосити, що реформа медицини стартувала по-справжньому.

З наступного року пацієнти заключатимуть договори з лікарями, лікарі отримуватимуть зарплати з урахуванням кожного пацієнта, а також сама медицина буде поділена на платну та безкоштовну.

«Щойно Верховна Рада ухвалила законопроект 6327, який запускає медичну реформу! 240 голосів! Дякую народним депутатам за цей історичний крок! Дякую голові Верховної Ради Андрій Парубій, Президенту Петру Порошенку, Прем‘єр-міністру Volodymyr Groysman, всій команді Уряду, всім громадським активістам, експертам, аналітикам, медикам, команді Міністерство охорони здоров’я України та кожному, хто підтримував зміни в медицині весь цей час. Завдяки вам у 2018 році почнеться перша реальна медична реформа в країні!», – написала на своїй сторінці У. Супрун.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://medprosvita.com.ua/verhovna-rada-priynyala-reformu-suprun-6327-u-drugomu/?mpn=1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *