Василь Гурмак – про співпрацю з Червоним Хрестом у світлі 100-річчя ТЧХУ

20 РОКІВ  ПІД  ЗНАКОМ  МИЛОСЕРДЯ.

Сьогодні, у празник Вознесіння Христового, в офіс Личаківської РО м. Львова ТЧХУ завітав знаний на Львівщині та у світі скульптор, Заслужений діяч мистецтв України, професор Львівської національної академії мистецтв (ЛНАМ) п. Василь Гурмак, котрий впродовж двох десятків літ є незмінним членом Президії цього районного Товариства.

На жаль, у зв’язку з міжнародним пленером митців України і Туреччини на Закарпатті, який проходив у період 16-25 квітня, він не зміг особисто бути присутнім на урочистому засіданні з нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України Правління Львівської обласної організації ТЧХУ, тому прийшов висловити свої війшування з ювілеєм тоді, коли випала слушна нагода.

В офісі Товариства п. Василя чекала приємна несподіванка: за внесок у розвиток червонохрестівського руху у Личаківському районі м. Львова за ці довгі і складні роки, йому вручила сьогодні, 17 травня, Подяку Львівської ОО ТЧХУ особисто голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ірина АПостолюк.

 

«Маю честь і приємність бути членом Президії ТЧХУ Личаківського району 20 літ поспіль, що дозволило мені долучатись до досягнення цілей і мети гуманітарної діяльності Товариства Червоного Хреста України, – сказав у подячному слові п. Василь, – і вважаю, що така висока оцінка мого особистого внеску у розвиток цієї організації є своєрідним авансом довір’я до мене особисто, який потрібно виправдати новими здобутками на ниві милосердя».

Фото і текст – прес-служби Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *