Василь Гурмак – повноправний член Національної спілки журналістів України

Василь Гурмак – став повноправним членом Національної спілки журналістів України 6 червня п.р., коли у Львові відзначався, як і в усій державі, День журналіста.

Василь Миколайович Гурмак – наш активний дописувач і коментатор з мистецьких питань, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ з 20-річним стажем, став нещодавно повноправним членом Національної спілки журналістів України.

Це був довгий шлях. Як професор кафедри монументально – декоративної скульптури Львівської національної академії мистецтв і Заслужений діяч мистецтв України він впродовж 5 років був коментатором мистецьких програм на радіо «Милосердя і час», яке виходило в ефір щодня на середніх хвилях 1742 кГц і було засноване Личаківською РО м. Львова ТЧХУ..

Згодом, в 2008 р. Василь Миколайович заснував інформаційно – мистецький журнал «Калина». І хоч вийшло у світ тільки декілька номерів, але вони залишили помітний слід в культурному житті України.

Тепер, починаючи з 2011 р. ми постійно читаємо його коментарі та ессе на сайті Личаківської РО м. Львова ТЧХУ. А ось уже понад рік, як матеріали, автором яких є Василь Миколайович, з’являються у випусках новин на сайті Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Турбуючись про фаховий рівень молодих скульпторів, Василь Миколайович написав і видав монографію «Медальєрика», яка витримала три видання з 2012 р. Останнє з них вийшло  обмеженим тиражем у 2017 р. у видавництві «Львів,СПОЛОМ» і є новим словом в українській дрібній пластиці нашого часу.

Від усієї душі вітаємо вас, Василю Миколайовичу, з новим досягненням і бажаємо плідної співпраці на журналістській ниві як із загальнодержавними засобами масової інформації в Україні і світі, так і з нашими сайтами щоденних новин про діяльність Червоного Хреста у нашій країні і за її межами!

З роси і води, Вам, шановний, Василю Миколайовичу!

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *