Блискавка: ЛОО ТЧХУ провела сьогодні «круглий стіл» з партнерськими організаціями

У Львівській ОО ТЧХУ відбувся «круглий стіл» з представниками партнерських організацій щодо психосоціальної підтримки ВПО.

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звернулася до представників громадських організацій з проханням підтримати їх зусилля щодо надання психосоціальної допомоги вимушено переселеним особам (ВПО) та посприяти соціальній згуртованості для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах: демобілізовані і їх родини, діти – сироти та багатодітні сім`ї.

У «круглому столі» взяли участь представники державних служб, неурядових та громадських організацій, медичних навчальних закладів та міжнародних партнерів Червоного Хреста.

«Круглий стіл» відбувся сьогодні, 14 березня 2019 року в першій половині дня в приміщенні Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою: м. Львів, вул. Широка, 81 а.

Мета даної зустрічі: залучення потенційних партнерських організацій для налагодження подальшої співпраці та об’єднання зусиль в напрямку інтеграції вразливих груп населення в місцеву спільноту.

На “круглому столі” керівництво НК ТЧХУ представляла Лідія Лукасевич, головний фахівець відділу психосоціальної  підтримки  Товариства. А Данський Червоний Хрест презентувала Ольга  Русакова, делегат з психосоціальної підтримки і соціальної згуртованості, котра представляє в Україні інтереси зарубіжних червонохрестівців, спонсорів Програми з ПСП ось уже з 2014 р.

Подробиці – у наших наступних випусках новин.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *