Благодійний Фонд Мерклє з Німеччини – підопічним Червоноградської МО ТЧХУ до Великодня

Благодійний Фонд Мерклє з Німеччини 15 років допомагає підопічним Червоноградської МО ТЧХУ продуктовими наборами до Великодня.

Майже 10 тисяч пасок у продуктових наборах до Великодня передав Благодійний Фонд Мерклє з Німеччини підопічним Червоного Хреста, що проживають у Червонограді, Соснівці, Гірнику за 15 років співпраці з Червоноградською міською організацією Товариства Червоного Хреста України.

 

 

Нинішнього року, як і в попередні, 600 осіб напередодні Великодніх свят отримали продуктові набори, в яких – паска, ковбаса, масло, сир… – усе те, що кладуть до святкового кошика. Не тільки після урочистості, але й впродовж наступних днів, щоби не збирати черг і не втомлювати людей, видавали Великодні набори потребуючим у Соснівці і в Червонограді.

 

 

У міській організації ТЧХУ м. Червонограда, – голова Товариства і водночас регіональний представник Фонду Мерклє п. Марія Горошко, каже: «Хто не дав ради прибути самостійно, вручали святкові набори на дому, і в цьому посприяли нам працівники Червоноградського територіального центру».

 

 

До речі, цього року вперше діти із малозабезпечених сімей Соснівки, котрі отримують від Фонду Мерклє спеціально випечений хліб, отримали ще і великодні паски. А це – 156 дітей.

Минулої п’ятниці голова Фонду Мерклє в Україні Галина Томків спеціально приїхала у Червоноград зі Львова, привітала з Великодніми святами підопічних Червоного Хреста , передала вітання від пані Мерклє та її родини з Німеччини.

 

 

Пані Галина також повідомила, що пасками, які випекли пекарі з ПП “Козацький курінь”, благодійники цілком задоволені.

Докладніше про цю подію написала Світлана Ратушняк у місцевій газеті за 3 травня п.р. «Новини Прибужжя», яка виходить у світ у шахтарському м. Червонограді, що на Львівщині.

 

Фото – Червоноградської МО ТЧХУ та газети «Новини Прибужжя»

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=808888712845984&set=pcb.427321027830263&type=3&theater&ifg=1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *