Баденський Червоний Хрест (Німеччина) – підопічним Львівської ОО ТЧХУ з нагоди Дня св. Миколая

Баденський Червоний Хрест (Німеччина) – підопічним Львівської ОО ТЧХУ з нагоди Дня св. Миколая спонсорував продуктові набори до святкового столу, які розфасували патронажні сестри, зокрема, (зліва направо), – Неоніла Леськів, Любов Папроцька, Розалія Герасимів, Надія Мацюк, Марія Вовчук.

У патронажних сестер ЛОО ТЧХУ і в День св. Миколая гаряча пора. Вони пакують продуктові набори для підопічних Червоного Хреста, які закуплено за кошти давніх партнерів ЛОО ТЧХУ з Баденського Червоного Хреста (Німеччина). Закуплено їх для 20 осіб. В набір входить типовий перелік найменувань, в який включено – цукор, чай, крупи, олія, молоко, консерви, печиво.

До кожної вітальної листівки додано за побажанням спонсорів відповідний віншувальний текст.

Ходячі підопічні прийшли до офісу МСЦ ЛОО ТЧХУ за продуктами самостійно. Так, наприклад, патронажна сестра Роза Іванівна видала сьогодні пакунок з продуктовим набором самотній підопічній Галині Подобці.

Тренер з першої допомоги Ірина Валько привітала зі святом підопічну Ірину Даниляк, вручивши продуктовий набір і вітальну поштову листівку від спонсорів.

Згодом, Ірина Миколаївна такий же пакунок вручила підопічній Софії Карабазі, привітавши її з Днем св. Миколая.

Решта продуктових наборів буде розвезено по домівках підопічних, котрі не в стані прийти за ними в офіс самостійно. Проводжати Старий 2019 Рік і зустрічати Новий 2020 Рік в МСЦ Червоного Хреста Львівщини будуть разом з підопічними 26 грудня п.р. Слідкуйте за випусками наших новин.

Фото – І.Валько і Н.Добренької

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *