Асоціації, викликані аномальним снігопадом у Луганській області

У Луганській області випала аномальна кількість снігу, повідомляє прес-служба ДСНС регіону. Ніби і рядова подія, але вона викликала певні асоціації, пов’язані із ЗШР Червоного Хреста.

У Лисичанську через сильний снігопад почали падати дерева, в результаті чого була необхідна допомога рятувальників. Як повідомили Українським Новинам місцеві жителі, така ж ситуація у містах Новодружевськ і Привілля.

Снігопад пішов різко, коли за вікнами ще була плюсова температура. Проте показник термометра через деякий час знизився, а сніг просто “налипав” на все навколо. Погіршення погоди сталося ще 21 листопада. Проте для користувачів соцмереж сніжна пора – відмінний привід для фотографій. В Instagram за місцем розташування можна знайти велику кількість зимових атмосферних фото.

Така ж ситуація з погодою і в Сєвєродонецьку.

Довідково:

Раніше, коли негода завдавала шкоди, на допомогу рятувальникам приходили  члени ЗШР Червоного Хреста Луганщини на чолі зі своїм досвідченим командиром Петром Костирею. Однак цього разу такого повідомлення на їх сторінці у ФБ нам не вдалося знайти. Це і зрозуміло: коли всі у роботі, то про функції дописувача думати ніколи.

 

 

Колеги Петра Костирі із ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» не стали чекати снігів, а за тепла взялися прочищати туристичні стежки у горах. Про це вони написали у ФБ:

 

 

«Профілактика надзвичайних ситуацій, а також догляд за туристичними шляхами – одне з важливих завдань ГОРСу! Декілька кілометрів завалів, близько 160 повалених дерев, які несли небезпеку чи заважали туристам, прочистили наші рятувальники цієї осені. Роботи проводились у співпраці з управлінням туризму та курортів ЛОДА Natalya Tabaka. Також висловлюємо подяку за вирішення наших транспортних проблем голові Славської ОТГ Володимир Бега!»

 

 

Ось такі асоціації навіяло повідомлення про аномальний снігопад на Луганщині.

 

 

Нині також трапляються повалені дерева. Але взимку тут картина зовсім інша.

 

 

Якби не осіння розчистка бурелому, то про зимовий туризм можна би було забути.

 

Фото:lugansk.dsns.gov.ua та ЗШР Червоного Хреста Львівщини “ГОРС”

За джерелом:

http://expres.ua/news/2017/11/23/273147-lugansku-oblast-zasypalo-anomalnoyu-kilkistyu-snigu

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *