«Ангели пам’яті»: У Львівському художньому ліцеї згадали Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 16 лютого, у Львівському художньому ліцеї при Львівській національній академії мистецтв відбулася зворушлива акція, під  час якої вихованці закладу спільно з дітьми  Героїв Небесної Сотні вирізали з паперу ангеликів, щоб нагадати про трагічні події, які відбулися у лютому 2013 року.

 

Ця подія відбувалася у межах тихої акції “Ангели пам’яті”. Учні ліцею представили саморобну композицію, присвячену тим трагічним подіям. «З нагоди  четвертої річниці Революції Гідності ми вирішили зробити щось особливе. Я спробував відтворити тих людей,  які перебували на Майдані – захисників нашої держави і ворогів з іншого боку барикад – «беркутівців» і так званих «тітушок». В цю роботу ми вклали частинку нашої душі», – розповів на презентації ліцеїст Ростислав Андріївський.

 

 

На імпровізований мітинг – реквієм запросили матерів, дружин та дітей загиблих. Жінки ділилися спогадами, ледь стримуючи сльози.

Дружина одного із загиблих Андрія Дигдаловича Наталія подарувала ліцеїстам прапор із Сокільників, який її чоловік привіз із собою до Києва на Революцію Гідності. Після хвилини мовчання діти почали вирізати ангеликів із білого паперу.

20 лютого ці паперові ангелятка будуть прикрашати площу біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=34084

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *