Активний відпочинок для всієї сім’ї: на гірськолижному курорті Славсько організували веловихідні

На гірськолижному курорті Славсько запропонували мешканцям Львівщини дводенний активний відпочинок – веловихідні. Програма вікенду передбачає заходи для усієї сім’ї: конкурси, змагання, концерти українських музичних гуртів та маунтбайкінг марафон.

 

 

 

Можливість незабутньо провести вікенд серед мальовничої природи карпатських гір мали усі охочі. Учасників та гостей заходу привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

 

 

Спеціальним гостем Веловихідних став Ярослав Попович ‒ український професійний велогонщик команди «Trek Segafredo». Це науспішніший гонщик «Тур де Франс ‒ 2005», третій призер «Джиро д’Італія» ‒ 2003 та заслужений майстер спорту. З 11 квітня 2016 року Попович став спортивним директором професійної команди «Trek Segafredo».

 

 

У перший день вікенду, 21 липня, професійні велогонщики, а також усі охочі прихильники активного відпочинку  взяли участь у велопробігу, а також мали змогу змагатись у конкурсі в номінаціях: найстарший учасник заїзду, наймолодший учасник заїзду, оригінальний костюм, раритетний велосипед, найбільша велосім’я.

 

 

Опісля – виступи «Bike Trial Performance» та сузичних гуртів  «Баламути», «Mazer Lazer» та «Wszystko».

 

 

22 липня  відбулося проведення марафону Slavsko Trophy MTB і нагородження переможців.

 

Довідково:

 

Так як у Славсько розташована головна штаб-квартира ЗШР Червоного Хреста Львівщини “ГОРС”, то всі, хто був вільний від чергування у горах, взяли участь у велосипедному святі: У цьому випадку вдалося поєднати приємне з корисним. Велосипедисти – народ дмсцмплінований, тому обійшлося без ексцесів.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=37931

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *