Loading

Новини

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день без авто

У п’ятницю, 22 вересня, у багатьох містах світу проводиться Міжнародний день без автомобіля.  Мета Дня – показати, які альтернативи є в автомобіля і як чудово виглядатимуть наші міста без засилля машин, адже місто – це, передусім, середовище існування людей. Надмірна…..

21 вересня – Міжнародний день миру

Сьогодні – Міжнародний день миру. Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже…..

Голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко відзначений найвищою нагородою Шведського союзу цивільної оборони

Валентин Мойсеєнко, голова Львівської ОО ТЧХУ, 14 років співпрацює зі Шведським союзом цивільної оборони щодо проведення навчання з першої допомоги. За цей час отримали підготовку з цього напрямку діяльності Червоного Хреста 240 волонтерів і штатних працівників Товариства. Нещодавно Голова Львівської…..

21 вересня – Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера

Сьогодні, 21 вересня, з ініціативи Міжнародної організації з боротьби з хворобою Альцгеймера відзначають Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера. Хвороба Альцгеймера – це захворювання головного мозку дегенеративного характеру, що проявляється у формі інтенсивного зниження інтелекту. Cимптоми захворювання вперше описав німецький…..

Поради медиків метеозалежним людям: як пристосуватися до осінньої негоди

За будь-якої зміни погоди багато людей схильні скаржитися на погане самопочуття. Вони схильні списувати своє нездужання на зміну температури, раптовий дощ або сніг в середині травня – такі люди вважаються метеочутливими (метеозалежними, метеопатами). Метеочутливість – це залежність стану організму від…..

У Львові тиждень працюватиме виїзна клініка зі США

Бригада американських лікарів прибуде до Львова вже у суботу, 23 вересня Професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов  упродовж тижня, з 23 до 30 вересня, американські медики безкоштовно консультуватимуть і оперуватимуть дітей, які перенесли важкі опіки. До складу бригади входить дев’ять…..

У Карпатах на вершині гори Піп Іван відкрили українсько – польську рятувальну станцію

Станція – це перший етап відбудови старої польської обсерваторії, згодом планується відновити метеорологічний центр. На Івано – Франківщині на горі Піп Іван відкрито спільну українсько-польську гірську рятувальну станцію. Це частина проекту для відновлення діяльності астрономічно-метеорологічної обсерваторії на цій вершині, передає «Польське…..

Передплата журналу «Вісник Червоного Хреста України» на 2018 рік

Запрошуємо передплатити журнал Вісник Червоного Хреста України       Індекс видання 21924 Ціна передплати 1 примірника – 18 грн 48 коп Ціна передплати на рік – 73 грн 92 коп     Фото – Ірини Апостолюк Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ