Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – учасник навчального процесу гірських рятувальників у м. Дрогобич

Вже другий рік ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС» є учасником навчального процесу гірських рятувальників у місті Дрогобич.Про це йдеться у повідомленні ГОРСу на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. В повідомленні, зокрема, зазначається: «20 липня в м. Дрогобич група випускників навчального…..

24 липня – Міжнародний день турботи про себе

Сьогодні, 24 липня, проводиться Міжнародний день турботи про себе. Мета заходів International Self-Care Day – дати людям зрозуміти, як дбати про себе для того, щоб бути здоровим. Ці липневі заходи генерального огляду власного здоров’я проходять у третій декаді місяця і…..

Червонохрестівці Львівщини разом з ГО «УЛТ у Львові» – опікуються медиками, що на заслуженому відпочинку

Львівська обласна та Личаківська районна організації ТЧХУ разом з Українським Лікарським Товариством у Львові – опікуються медиками, котрі на заслуженому відпочинку. Як ми уже повідомляли, 6 березня, Львівська ОО ТЧХУ та УЛТ у Львові, заради досягнення спільних цілей – уклали…..

Голубовська: будемо жити і хворіти іншими інфекціями – коронавірусом все не обмежиться

Як показує практика, інфекційним хворобам в Україні не видно ні кінця, ні краю, то мешканці країни повинні навчитися захищати себе, а держава — відстоювати інтереси людей. Чому в Україні може виникнути проблема з терміном придатності вакцин від коронавірусу, і чи…..

Львівська ОО ТЧХУ передала ромським сім’ям зібрану гуманітарну допомогу

22 липня завершився збір гуманітарної допомоги для ромських родин у пункті збору гуманітарної допомоги, який був відкритий Львівською ОО ТЧХУ на фотовиставці «Чотири стихії». Вчора працівники та волонтери Товариства Червоного Хреста Україна Львівської області, спільно із фахівцем Центру соціальних служб…..

Сьогодні – Всесвітній день мозку

22 липня відзначається Всесвітній день мозку. Таку дату започаткувала Всесвітня федерація неврології у 1957 році. Зараз до організації входять понад 120 професійних асоціацій неврологів із різних країн світу.Однією з цілей роботи Федерації є вивчення хвороб, які можуть порушувати мозкову діяльність,…..

Митниця надала допомогу Львівській ОО ТЧХУ при доставці гуманітарного вантажу у КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова»

Від Баварського Червоного Хреста 19 липня на адресу Львівської ОО ТЧХУ поступив гуманітарний вантаж, – функціональні ліжка і матраци до них, які пройшли розмитнення на МП МП «Городок» Галицької митниці ДФС. В оперативній доставці цього гуманітарного вантажу з Німеччини в…..

У Львівській ОО ТЧХУ – турбуються про самотніх людей похилого віку

Турбота про людей у літах – важлива складова здорового суспільства. У Львівській ОО ТЧХУ – відбулася група взаємопідтримки для осіб похилого віку. Співробітники та волонтери Товариства Червоного Хреста Україна Львівської області напрямків «Психосоціальна підтримка» та «Служба розшуку» організували чудову зустріч:…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60

[an error occurred while processing the directive]