Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Львівська ОО ТЧХУ – учасник подолання проблеми розшуку зниклих безвісти дітей

25 травня – Міжнародний день зниклих дітей. Він є нагадуванням про світову проблему. Про неї знають у Львові і вживають відповідних заходів. З 2002 року з ініціативи Міжнародного центру пошуку зниклих та експлуатованих дітей відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей……

Зелена аптека: «Глід – лікувальна рослина, яку заготовляють з весни до осені», – стверджує Уляна Стельмах

У травні можна збирати більшість лікувальних рослин.  Іноді ми навіть не встигаємо зібрати все за сезон, що запланували. Якщо так, то  ми можемо заготовляти плоди або коріння деяких рослин восени. Природа щедра до нас. Глід, – це чагарник, який часто можна побачити разом з…..

25 травня – Всесвітній день щитовидної залози

Щорічно 25 травня у всіх країнах відзначається Всесвітній день щитовидної залози (World Thyroid Day). Дата увійшла в календар в 2009 році, коли Європейська асоціація (European Thyroid Association – ця організація займається вивченням питань, пов’язаних із щитовидною залозою та її захворюваннями)…..

Національна рада закликає мовників долучитися до акції у Міжнародний день зниклих дітей 25 травня

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадує мовникам, що 25 травня у всьому світі відзначається Міжнародний день зниклих дітей. Про це йдеться на сайті регулятора. «Мета дня – привернути увагу громадськості до пошуку дітей, котрі зникли безвісти, а також висвітлення проблематики…..

Психолог дала поради, як повернутись до робочого процесу після карантину

Повертатись до трудової діяльності після карантину потрібно поетапно, дотримуючись режиму сну та нарощуючи роботу поступово. Свої поради щодо відновлення робочого процесу у коментарі УНН дала кандидат психологічних наук, медичний психолог Наталія Бугайова (на знімку). “Адаптаційний період для організму і психіки…..

Львівська ОО ТЧХУ – багатодітним сім’ям, неповним родинам та людям похилого віку

Цього тижня наші волонтери дбали про безпеку та емоційний стаyбагатодітних сімей, родин з батьками-одинаками та людей похилого віку. Волонтери Червоного Хреста Львівщини  доставили 1325 гігієнічних наборів та 240 наборів психосоціальної підтримки, які, сподіваємось, допоможуть покращити їх настрій у період карантину……

Сьогодні в Україні відзначають Свято Героїв

Свято Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України. Вшановують сьогодні в Україні, передусім, князів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, жертв…..

Зелена аптека: «Квіти бузку набирають силу, коли розпускаються», – каже Уляна Стельмах

Бузок містить велику кількість аскорбінової кислоти, ефірної олії і флавоноїдів, що позитивно впливають на організм. Це – протизапальний і знеболювальний засіб. З цієї рослини готують чай, олію, компреси й мазі, що добре допомагають при ревматизмі, ревматоїдному артриті, радикуліті та подагрі……

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60