Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

У Львові розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Щастя та цивілізаційний розвиток» (ВІДЕО)

Як ми уже повідомляли, 14-15 листопада у Львові працюватиме Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Щастя та цивілізаційний розвиток».   До учасників конференції з вітальним словом звернувся Сергій МАКСИМЕНКО , доктор психологічних наук, професор, академік НАПН України, директор Інституту психології імені…..

14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Сьогодні Всесвітній день боротьби з діабетом, який є  одним з найпоширеніших захворювань у світі. Уперше Всесвітній день боротьби з діабетом проводився Міжнародною діабетичною федерацією і Всесвітньою організацією охорони здоров’я 14 листопада 1991 року. З 2007 року Всесвітній день боротьби з…..

Самостійна оцінка ризику розвитку у себе цукрового діабету

Сьогодні, у День боротьби з цукровим діабетом, оцініть ризик розвитку захворювання у себе або рідних за допомогою фінського опитувальника (The finnish diabetes risk score). Кількість хворих на цукровий діабет, на жаль, невпинно росте у всьому світі. Україна – не виключення……

Світ відзначає День доброти і «відкриває серця»

13 листопада відзначається Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Символ свята – відкрите серце. Доброта — це те, що може почути глухий , і побачити сліпий”. Сьогодні відмічають День доброти. Саме 13 листопада 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція…..

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день сліпих

Міжнародний день незрячих щороку відзначається 13 листопада у багатьох країнах світу з метою привернення уваги суспільства до незрячих людей, поширення інформації щодо незрячих людей та їхніх прав. Відзначається він у день народження відомого французького тифлопедагога Валентина Гаюї (1754-1822), який не тільки був…..

У Львівській ОО ТЧХУ – другий день занять на курсах підвищення кваліфікації

У Львівській обласній організацій Червоного Хреста – другий день занять на курсах підвищення кваліфікації інструкторів з першої допомоги. На другому дні занять учасники курсів розглянули 12 модулів Важко описати у короткій інформації всі 12 модулів, які були розглянуті на другий…..

«Дорога не пробачає»: водіїв області закликають дотримуватися правил дорожнього руху

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації вкотре нагадує про дотримання правил безпеки дорожнього руху гостями та мешканцями області. Щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам, а відтак, зменшити кількість травматизму на автомобільних шляхах, на території Львівської області встановили інформаційні…..

У ЛОО ТЧХУ турбуються про кваліфікацію інструкторів Червоного Хреста з першої допомоги

У Львівській обласній організації Товариства Червоного Хреста України сприяють постійному підвищенню кваліфікації інструкторів Червоного Хреста з першої допомоги.     Кожного року Червоний Хрест Львівщини проводить курси підвищення кваліфікації інструкторів з першої допомоги. Тож сьогодні,  11 листопада п.р., розпочалися заняття…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60