Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

Дата проведення Міжнародного дня людини з синдромом Дауна – 21-й день третього місяця – обрана не випадково і символізує трисомію 21-ї хромосоми, яка зумовлює синдром Дауна. Цього року міжнародним лозунгом Дня є #WhatIBringToMyCommunity (Чим я можу допомогти своєму співтовариству). Основна…..

У Палаці Мистецтв у Львові відбулося відкриття виставки «Весняний салон»

Днями, традиційно, як і щороку навесні, у Львівському Палаці Мистецтв відбулося відкриття мистецького вернісажу «Весняний салон».   “Митці не готують роботи спеціально для виставки. Кожен працює у своїх творчих майстернях а на виставці презентують одну-дві роботи котрі вважають за потрібне”, –…..

На Львівщині врятували від загибелі понад 50 лелек

Рятувальники ДСНС разом із місцевими мешканцями облаштували «стоянку» для лелек у Мостиському районі на Львівщині. Про це кореспонденту Укрінформу повідомив речник обласного управління ДСНС Віталій Туровцев. «Напередодні під вечір до рятувальників надійшло повідомлення, що в полі між селами Годині та…..

Сьогодні , 20 березня, у світі відзначають Міжнародний день щастя

Сьогодні, 20 березня, у світі відзначають Міжнародний день щастя. Свято було засновано Організацією Об’єднаних Націй у 2012 році, саме тоді ООН визнала актуальність щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями. Вперше відзначили цей день у 2013 році. “Міжнародний день щастя – спосіб…..

Лісівники закликають мешканців Львівщини підгодовувати перелітних птахів

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до всіх користувачів мисливських угідь області, та до всіх громадян кому не байдужа доля перелітних птахів, залучитися до їхньої підгодівлі та охорони. Сьогодні кожен мисливець, кожен еколог, студент, природолюб, кожен учень шкільного…..

У Львові відбулася Міжнародна конференція з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні

У суботу, 17 березня. у м. Львові відбулася Міжнародна конференція з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні за участі керівництва ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС».   На конференції зробила доповідь керівник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака.  …..

Чергування 18 березня Загону Швидкого Реагування Львівської ОО ТЧХУ біля Генерального консульства РФ

Чергування ЗШР  Львівської ОО ТЧХУ біля генерального консульства РФ під час голосування щодо виборів президента країни, яке відбулися 18 березня 2018 р. Про цю подію гірські рятувальники із ЗШР «ГОРС» написали на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook короткий звіт:…..

Звернення Червоного Хреста Львівської області з нагоди 100-річчя ТЧХУ

18 квітня 2018 року виповнюється 100 років з дня утворення Товариства Червоного Хреста України. Впродовж століття Товариство Червоного Хреста України бере на себе благородну місію: надання соціально – побутової, медичної та іншої допомоги самотнім малозабезпеченим людям похилого віку, людям з…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60