Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

М. Яворівський, – командир ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС», – прибічник міжнародної співпраці гірських рятувальників

Михайло Яворівський, – командир ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС», – прибічник міжнародної співпраці гірських рятувальників Маємо добру новину: в мерії міста Устрики Дольне 14 листопада 2018 року підписана Партнерська угода про умови реалізації міжнародного Проекту “SOS – рятувально-навчальний центр з організації…..

У Львові в ТРЦ «Forum» проходить марафон з першої допомоги від інструкторів Червоного Хреста

20 листопада, у Всесвітній день дітей, Львівська ОО ТЧХУ запросила матерів з малюками на безкоштовний марафон з навичок надання першої допомоги.       Майстер – класи з першої допомоги проводять сьогодні інструктори з Червоного Хреста Львівщини  у магазині для…..

У Львові відбувся концерт-презентація молодіжного симфонічного оркестру

ІУ Мистецький проект «Європейські зустрічі у Львові» відбувся в обласній філармонії 19 листопада. Презентація відбулася за участю учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів України, а саме – Львова, Києва, Одеси, Харкова та учнів спеціалізованих музичних шкіл Польщі, – з міст Познані…..

Німецький фотограф Тілль Майєр провідав у Львові підопічних Червоного Хреста

Тілль Майєр разом з патронажними медичними сестрами Львівської ОО ТЧХУ обійшов тих, кому німецькі добротворці зібрали кошти для закупки ліків.     У Львові малозабезпечені пенсіонери можуть безкоштовно отримати ліки, куплені за пожертви, що надійшли з Німеччини. Ініціатором проекту став журналіст…..

Спалах кору: за тиждень у Львівській області захворіли близько півтисячі людей

За останній тиждень, у період з 8 до 15 листопада, у Львівській області кількість хворих на кір зросла.За 7 днів зареєстровано близько 500 хворих. Про це у коментарі УНН повідомила головний епідеміолог Львівської області Наталія Тімко. “Досі щотижня ми фіксували трохи…..

Сьогодні – Всесвітній день боротьби проти ХОЗЛ

Всесвітній день боротьби проти хронічних обструктивних захворювань легень заснований Глобальною ініціативою з боротьби проти ХОЗЛ. У цей День, який відзначають 17 листопада, фахівці охорони здоров’я та пацієнтські організації проводять заходи щодо підвищення обізнаності про ХОЗЛ і поліпшення допомоги хворим. За…..

16 листопада – Всесвітній день толерантності

У Декларації ООН з принципів толерантності зазначається, що до взаємоповаги один до одного треба привчати з дитинства. Заклик ООН втілили в оригінальний спосіб у с. Хоросниця Мостиського району Львівської області.  Хто не пам’ятає крилатий вислів Кофі Аннана: “Толерантність – це…..

Тілль Майєр, фотожурналіст з Німецького Червоного Хреста, – знову у гостях у Львівській ОО ТЧХУ

З 16 до 18 листопада 2018  року у  Львівській обласній організації ТЧХУ пернебуватиме  німецький фотожурналіст Тілль Маєр, котрий добровільно працює в Червоному Хресті районного об’єднання м. Ліхтенфельца, Баварського Червоного Хреста Німеччини, є членом Президії цього Товариства, де відповідає за його угоди. Тілль…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60