Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Львівська ОО ТЧХУ – продовжує видавати гуманітарну допомогу своїм підопічним, віком 65+

До свят і в міжсвяткові дні Львівська ОО ТЧХУ продовжує видачу продуктових і гігієнічних наборів підопічним, віком 65+ Сьогодні, 7 травня, видача гуманітарної допомоги була організована просто зі складу Львівського протезного заводу. Керувала акцією Алла Саченко, провідний спеціаліст Львівської обласної…..

Де у Львові цвіте сакура: 10 локацій

Одна з найочікуваніших подій весни у Львові — це цвітіння сакури. В місті є вдосталь місць, де можна помилуватись красою цих чарівних дерев, зробити яскраві фотографії на їхньому фоні та сповна відчути весну. Окрім сакури, у Львові можна побачити також…..

Всесвітній день акушерки

Відомо, що у вагітної жінки на 20 тижні вагітності крові в організмі приблизно на 50% більше, ніж до зачаття, а у новонародженої дитини крові вистачить лише на те, щоб заповнити одну маленьку чашечку.Помічники лікарів, так називають акушерок у пологових будинках,…..

Міжнародний день легеневої гіпертензії

5 травня світове співтовариство відзначатиме Міжнародний день легеневої гіпертензії. Символами Міжнародного дня легеневої гіпертензії є метелик та синій колір.У цей день нагадують всім нам про проблеми пацієнтів, які живуть з цим захворюванням. Легенева гіпертензія – рідкісне захворювання легенів, яке швидко…..

5 травня – Всесвітній день гігієни рук

Всесвітній день гігієни рук (World Hand Hygiene Day) відзначають 5 травня. У 2008 році ООН, Дитячий фонд ЮНІСЕФ та ВООЗ прийняли рішення щорічно проводити День гігієни рук.Дату вибрано не просто так: 5 день 5 місяця символізують 5 пальців на обох…..

Львівська ОО ТЧХУ продовжує видавати гуманітарну допомогу, отриману з Києва від НК ТЧХУ

Сьогодні у Львівській ОО ТЧХУ розпочалася друга хвиля видачі продуктових і гігієнічних наборів, отриманих з Києва від НК ТЧХУ. Мобільна група волонтерів, на чолі з Уляною Стельмах, головою Львівської ОО ТЧХУ, привезла зі складу у Медико – Соціальний Центр наступну…..

4 травня – Міжнародний день боротьби з булінгом

Організація Об’єднаних Націй у 2012 році проголосила 4 травня Міжнародним днем боротьби з булінгом. ООН запрошує небайдужих людей висловити свою позицію протистояння цькуванню (булінгу) та вбратися в одяг рожевого, синього, фіолетового кольорів. Булінг – це цькування, реальна біда, з якою…..

Нині – Всесвітній день щедрості

Кожного року 4 травня у світі святкують День щедрості.Заходи з приводу цієї події спрямовані на те, щоб у людях прокинулася одна з найкращих якостей характеру – щедрість. Бути щедрим можна не тільки матеріально, але й духовно. Будь-хто може подарувати знедоленим…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60

[an error occurred while processing the directive]