Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

До Міжнародного дня глухих у Львові організують пленер для нечуючих художників

28 та 30 вересня з нагоди відзначення Міжнародного дня глухих реалізують проект “Пленер для нечуючих художників”. Проект організував УТОГ за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. Відтак, 28 вересня об 11.00 год у парку  “На валах” відбудеться урочисте відкриття…..

У Львові відбудеться Перша міжнародна конференція для військових з питань ведення бойових дій в умовах міста

У Львові пройде І-а міжнародна конференція для військових з питань ведення бойових дій в умовах міста (25-28.09.2018). Представники високого рівня з семи армій світу, які нещодавно мали досвід ведення бойових дій в умовах міста, зустрінуться зі своїми колегами зі Збройних Сил…..

На ХХУ Форумі видавців у Львові відбулася презентація книги «Лілі» , присвяченій імунопрофілактиці

На ХХУ Форумі видавців у Львові Наталія Тімко, лікар – епідеміолог, асистент кафедри інфекційних хвороб ЛНМУ ім. Данила Галицького, головний позаштатний інфекціоніст Львівської ОДА, активний пропагандист ідей Червоного Хреста провела презентацію книги «Лілі» , яка присвячена питанням імунопрофілактики.   Про…..

Сьогодні відзначають Всесвітній день без автомобіля

Сьогодні, 22 вересня, в багатьох містах світу понад чотири десятиріччя проходить Всесвітній день без автомобіля. Мета Дня – показати, які альтернативи є в автомобіля, і як чудово виглядатимуть наші міста без засилля машин, адже місто – це передусім середовище існування…..

На ХХУ Форумі видавців у Львові відбулася презентація монографій науковця з медичного права Ірини Сенюти

21 вересня на ХХУ Форумі видавців відбулася презентація  монографій члена президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ірини Сенюти.  Ірина Ярославівна Сенюта, завідувач кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», голова комітету…..

Всеукраїнський конкурс з міжнародного гуманітарного права 2018

Всеукраїнський конкурс з МГП – 2018 запрошує до участі студентські команди майбутніх юристів. Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) оголошує відкритим прийом заявок для участі у Всеукраїнському конкурсі з міжнародного гуманітарного права 2018 (Конкурс), який відбудеться у Києві 5-7 грудня 2018…..

25 Book Forum – розпочав у Львові роботу: Офіційний брифінг

Серед книг, представлених на Форумі, почесне місце зайняли твори Ернста Гемінґвея , в т.ч. роман «Прощавай, зброє».     Сьогодні,19 вересня, відбувся офіційний брифінг 25 BookForum. Спікерами під час брифінгу стали президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, заступник міського голови…..

Львівський Форум видавців став знаковою подією усієї Східної Європи – Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко у Львові відкрив ювілейний 25-й Форум видавців. Вітаючи присутніх у Національному театрі опери і балету учасників та гостей Глава держави зазначив, що Форум вже став знаковою книговидавничою та загальнокультурною подією не лише України, а й всієї Східної Європи……

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60