Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Проект Червоного Хреста з психосоціальної підтримки вразливих верств населення – у Львові

Проект Червоного Хреста “Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні” – у Львові. В рамках проекту Червоного Хреста “Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні” 21 березня пройшла релаксація 10 осіб, представників…..

Психолог порадила, як позбутися весняної депресії

Весняна депресія провокує апатію, тривожність, постійну стомлюваність, що заважають насолоджуватися теплими сонячними днями. Про те, як впоратися із сезонним розладом, розповіла кандидат психологічних наук, президент МАНЕМ Наталія Бугайова у коментарі журналісту УНН. Для того, щоб позбутися весняної депресії Наталія Бугайова радить,…..

Червоний Хрест – учасник відзначення 334-го Дня народження Йогана Себастьяна Баха у Львові

Вулична акція «Ми любимо Баха» з нагоди 334-річчя славетного композитора посприяла тому, що і Червоний Хрест – учасник свята.     З нагоди 334-річчя з дня народження великого Й.С. Баха Львівська національна філармонія підготувала на честь геніального композитора грандіозну програму. (Докл. див……

Навчальний план і умови будинку: Що необхідно для переходу на домашнє навчання

Згідно зі схваленим Урядом законопроектом про повну загальну середню освіту, можна буде вчитися вдома, якщо школи зможуть розробити навчальний план, і при наявності необхідних для навчання умов вдома. Про це заявив заступник міністра освіти і наук Вадим Карандій, пише «Громадське»……

У школах Львова відбулись показові «Дні цивільного захисту» за участю ЛОО ТЧХУ

Вже традиційно весною та восени для маленьких мешканців у кожному районі міста Львова відбуваються заходи з попередження і реагування на надзвичайні ситуації – «Дні цивільного захисту». Їх ініціює міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Відповідно до «Плану…..

У Львові на площі Ринок перед Ратушею відбулася акція «Ми любимо Баха»

«Так у Львові ще не святкували!» – зазначено у прес-релізі Львівської національної філармонії.     Цього року з дня народження великого Баха минає 334 роки. Львівська національна філармонія підготувала на честь геніального композитора грандіозну програму. І почалося свято сьогодні, 18…..

У Львівській ОО ТЧХУ провели майстер-клас з виготовлення вітальних листівок

В офісі Львівської ОО ТЧХУ пройшов майстер-клас з виготовлення вітальних листівок у техніці кардмейкінг.   Кардмейкінг (англ. cardmaking; у перекладі card – листівка, make – робити) – мистецтво виготовлення вітальних листівок своїми руками. Кардмейкінг, як напрям у мистецтві, виник нещодавно, але створенням…..

Новий рекорд: на Львівщині триває марафон читання «Кобзаря» шрифтом Брайля

Сьогодні, 16 березня, стартував марафон читання «Кобзаря» шрифтом Брайля. Відтак, понад 30 незрячих людей впродовж 12 годин спільно з учнями спеціалізованої школи-інтернату № 100 читатимуть твори Тараса Шевченка. Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. «Таке дійство…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60