Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Декларацію з лікарем скоротили до одного аркуша

Вдосконалення основного документа медичної реформи на самому початку змін – гарна ознака для всіх її учасників. Міністерство охорони здоров’я України удосконалило Порядок подання декларацій при виборі лікаря. Про це повідомляє прес-служба міністерства. «За час існування кампанії з вибору лікаря виникла необхідність удосконалити…..

Медичним закладам Львівщини передали 7 сучасних ультразвукових апаратів

Сьогодні, 16 липня, медичним закладам області передали сім сучасних ультразвукових апаратів GE.Обладнання закупили за кошти, які вдалось зекономити при проведенні міжнародних конкурсних торгів у межах реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»…..

В Україні заборонили препарат від високого тиску

Держлікслужба заборонила вживання і реалізацію 2 препаратів, що лікували артеріальну гіпертензію та серцеву недостатність. Під  тимчасову заборону потрапив медичний препарат “Вазар”, також постійно заборонено вживання препарату “Валсартан” китайського виробництва. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таке рішення 13 липня ухвалила  Державна служба України…..

Послуги, які будуть надавати сімейні лікарі, терапевти і педіатри з липня 2018 р.

МОЗ України оприлюднив зміни, які затверджені і будуть запроваджуватися вже у липні 2018 р. У липні розпочинається важливий етап трансформації системи охорони здоров’я. Перші комунальні і приватні медзаклади, які підписали договори з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за принципом «гроші…..

На Львівщині відзначили представника збірної України – переможця Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів

Сьогодні, 16 липня, під час апаратної наради голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відзначили збірну лікарів з футболу. Відтак, за активну популяризацію фізичної культури і спорту серед медичних працівників, особистий внесок у перемогу в…..

Масове отруєння у Львові: кількість хворих зросла до 25 осіб

Зросла кількість отруєних серед відвідувачів закладу швидкого харчування у центрі Львова. Наразі до медиків вже звернулися двадцять п’ять людей. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, передає УНН. “На 20:30 15 липня всього по допомогу до медиків звернулися…..

ТЧХУ та рятувальники Запоріжжя – проводять фокус-групи в рамках проекту цивільного захисту населення «ProVoice»

Рятувальники Запорізького гарнізону вже понад 15 років проводять спільну профілактичну роботу із Запорізькою ОО ТЧХУ аби попередити виникнення нежданих надзвичайних подій. Це і практичні заняття з відпочивальниками під час оздоровчого сезону, проведення широкомасштабних акцій на кшталт «Запобігти. Врятувати. Допомогти», де…..

Рятувальники попереджають про підйом води у річках на заході України

  На заході України через сильні дощі очікується підйом рівнів води у річках басейнів Сяну, Дністра, Західного Бугу та Стира. Про це повідомляє прес-служба ДСНС. “За даними Укргідрометцентру,15-17 липня у зв`язку з сильними дощами на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкуються…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60