Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

На Львівщині відзначили Міжнародний день білої тростини

У середу, 18 жовтня, у приміщенні будинку культури Львівської обласної організації Українського товариства сліпих урочистим концертом і творчою виставкою відзначили Міжнародний день білої тростини. Заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук подякувала усім учасникам заходу за незламність духу і активну життєву…..

На Львівщині стартують заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Упродовж 18 жовтня  у Львівській області відбудуться заходи, присвячені Європейському дню боротьби з торгівлею людьми. Громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» в партнерстві з благодійним фондом «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви», за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації,…..

Сьогодні Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми. День започаткований Європарламентом у 2007 році. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі…..

У гірському селищі Славське, що на Львівщині, відбулися змагання на “Кубок Ільзи” (Подробиці)

Підбито підсумки змагань на “Кубок Ільзи – 2017” , що відбулися 15 жовтня у гірському селищі Славське на Львівщині. Загальна кількість учасників – 78. Гірський біг – 33 учасники, Скандинавська ходьба – 14 учасників, дистанція для учасників до 18 років…..

Прес-анонс «150 років від дня заснування Львівського лікарського товариства»

ПІВТОРА  СТОЛІТНІЙ  ЮВІЛЕЙ   Прес-анонс «150 років від дня заснування Львівського лікарського товариства». 19 жовтня 2017 року о 14.30 в холі теоретичного корпусу ЛНМУ імені Данила Галицького (м.Львів вул. Шімзерів, 3а, другий поверх) відбудеться брифінг з нагоди 150-річчя від дня заснування…..

Сьогодні Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності

17 жовтня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності. В цьому році виповнюється 25 років з моменту прийняття у 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН резолюції, яка проголошувала 17 жовтня Міжнародним днем боротьби за ліквідацію бідності. Всесвітній банк вирахував, що злиденним…..

ТЧХУ передав ЗШР Червоного Хреста Львівшини «ГОРС» позашляховик Renault Duster

Керівництво Товариства Червоного Хреста України передало ЗШР Львівшини «ГОРС» у користування позашляховик Renault Duster. Ключі від автомобіля командиру ЗШР Червоного Хреста Львівщини Михайлу Яворівському вручив перший заступник генерального директора НК ТЧХУ Вячеслав Шелоков.     Про цю подію на офіційній…..

У Львові презентували фільм про гуманність

12 жовтня у Львові відбулась презентація фільму Тіля Майєра «Зима у Львові». ЇЇ учасником, як ми уже повідомляли, був також перший заступник генерального директора НК ТЧХУ Вячеслав Шелоков. У своєму блозі у Ліга.net Вячеслав поділився з читачами про свої враження…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60