Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Детальніше

СТОП туберкульоз!

В Україні в 1993 році зареєстрована епідемія туберкульозу. На жаль, вона і досі невпинно розповсюджується. В 1990-і роки захворюваність на всі форми туберкульозу зросла майже вдвічі. Згідно даних Національної Академії Наук, зараз кількість хворих на туберкульоз складає близько 1,4% населення…..

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

За минулий тиждень на кір захворіли 290 громадян України

«Єдиний надійний захист від кору – вакцинація», – повідомляє МОЗ.  За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 29-го тижня 2019 року на кір захворіли 290 людей — 145 дорослих і 145 дітей. Щеплення — єдиний надійний захист від…..

В Одесі пройшов семінар з обміну досвідом щодо втілення у життя програми ТЧХУ з ПСП

У першому півріччі 2019 року Товариство Червоного Хреста України надало психосоціальну підтримку 9254 особам. В 12 регіонах волонтери, які пройшли підготовку з психосоціальної підтримки, проводять заняття для різних груп населення.  20 – 23 липня 2019 року в м. Одесі у…..

На Львівщині зменшується кількість безробітних

Львівський обласний центр зайнятості повідомляє, що на Львівщині зростає потреба у робочій силі й водночас зменшується кількість безробітних. Станом на 1 липня, офіційно через службу зайнятості роботу шукали 12,4 тисячі безробітних. У загальних обсягах пропозиції робочої сили області –  найчисельнішою…..

У Карпатах відбудеться гірський марафон SlavskoTrophy

Мешканців Львівщини запрошують відвідати веломарафон  SlavskoTrophy–SarmatianRace 2019, який пройде 20-21 липня в Славську. Уже вдруге поспіль на Львівщині організовують SlavskoTrophy – МТБ марафон в одному з найдивовижніших куточків Карпат. Декілька можливих маршрутів різної протяжності, що сподобаються як досвідченим гонщикам, так…..

Понад мільйон українців, в тому числі й мешканці Львівщини, отримали ліки за електронним рецептом

  На нині 1 001 517 пацієнтів отримали «Доступні ліки» за електронними рецептами. Найактивніше користувались програмою в Дніпропетровській, Харківській, Львівській, Запорізькій і Донецькій областях. У Національній службі здоров’я України проаналізували, що найчастіше програмою користуються люди, яким за 65. А от місце…..

Кір відступає: в Україні зменшилась кількість хворих

В Україні знижуються показники захворюваності на кір: за останній тиждень зафіксовано 345 заражень, це на 140 випадків менше, ніж за попередні 7 днів. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. “Протягом 28 тижня 2019 року на кір захворіли 345 людей — 180…..

Епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції, СНІД у Львівській області станом на 1 липня 2019 р.

Розвиток епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Львівській області має ті ж закономірності, що й в цілому в Україні. За офіційними даними рівень поширеності ВІЛ-інфекції у Львівській області станом на 01.07.2019 р. складає 154,2 випадки на 100 тис. населення, як і в попередні…..

Оксана Рабій, голова Мостиської РО ТЧХУ, про участь у тренінгу з ПСП у Львівській ОО ТЧХУ

Як ми уже повідомляли, 12 липня в приміщенні ЛОО ТЧХУ відбувся базовий семінар-тренінг з програми Червоного Хреста з психосоціальної підтримки (ПСП). На запрошення голови Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України п. Валентина Мойсеєнка та координатора програми з ПСП у…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60