Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Троє мешканців Львівщини, у яких підтвердили штам “Дельта”, одужали

Троє мешканці Львівщини, котрі були інфіковані коронавірусом штаму “Дельта” – одужали. Про це Суспільному повідомила в.о. генерального директора ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”, головна державна санітарна лікарка області Наталія Іванченко (Тімко). За її словами, загалом…..

Міжнародний день дружби

Свято Всесвітнього Дня Дружби відзначається наприкінці липня. Ідея виникла у 1958 році і належить доктору Артеміо Брачіо. Святкування запропоновано під час вечері з друзями в Пуерто Пінаско, Парагвай.Дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння, так і гарних, добросусідських відносин. Ми, люди,…..

Львівська ОО ТЧХУ відновлює співпрацю з КНП «3-я міська поліклініка м.Львова»

Так історично склалося, що в ЛОО ТЧХУ та КНП “3-я міська поліклініка м. Львова”, прийшли до керівництва, майже в один і той самий час, молоді люди, котрі вирішили відновити добрі стосунки між своїми організаціями. Про це вони вирішили при зустрічі…..

Всесвітній день протидії торгівлі людьми: який захист пропонує держава

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних ще 2013 року проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключове завдання Дня – підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми.Цей День має на меті привернути увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і…..

Чергова партія вакцини «Pfizer» прибула на Львівщину

28 липня у Львівську область надійшло 22 230 доз вакцин «Pfizer». Це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».Вакцина внесена до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини…..

Товариство Червоного Хреста України – військовим капеланам про МГП

Вийшла у світ ґрунтовна стаття Тимура Короткого та В’ячеслава Майєвського «Об’єднатися заради гуманності: досвід викладання Міжнародного гуманітарного права військовим капеланам». Капелани – військові священики, котрі здійснюють свою діяльність спрямовану на забезпечення реалізації права на свободу віросповідання та задоволення релігійних потреб…..

Сьогодні – Всесвітній день боротьби з гепатитом

Міжнародна подія, присвячена проблемам гепатиту відзначається 28 липня. Всесвітній день боротьби з гепатитом заснований Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я в 2010 році. Заходи проводяться органами системи охорони здоров’я.Гепатит (грец. «печінка») – загальна назва гострих та хронічних запальних захворювань печінки. Існує п’ять…..

У Львові виміряли температуру міських поверхонь. Наскільки дерева охолоджують місто

З сeрeдини чeрвня мiстa Схiднoї Єврoпи пoтeрпaють вiд сильнoї спeки, якy принiс aнтициклoн Зoя. Асфaльт тa брaк oзeлeнeння щe більше пoсилюють eфeкт тeплoвoгo oстрoвa. У цьoмy пeрeсвiдчилися пoльськi aктивiсти. Громадська організація «Зручне місто» провела експеремент з вимірювання температури елементів вулиць…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60

[an error occurred while processing the directive]