Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

На Львівщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» за участі керівництва області та представників громадських організацій Львівщини відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС.     У межах заходів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації…..

Мешканці м. Винник, що поблизу Львова, мають віднедавна сучасний рентген – кабінет для обстежень

У 2-му поліклінічному відділенні комунальної 6-ї міської поліклініки Львова, що обслуговує майже 16 тисяч мешканців м. Винники, відкрили сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням.     Апарат дає змогу швидко і максимально точно діагностувати захворювання, визначати їх локалізацію та оцінювати динаміку…..

Відновлення курсу «Досліджуючи гуманітарне право»

Тепер основні принципи міжнародного гуманітарного права (МГП) – будуть засвоювати в Україні зі шкільної лави  7-8 грудня відбулося засідання робочої групи по відновленню курсу «Досліджуючи гуманітарне право» (ДГП) у середніх навчальних закладах. В робочу групу увійшли спеціалісти Міністерства освіти і науки України,…..

МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти кору до кінця січня 2018

У Києві пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Відповідь на спалах кору в Україні» В Україні триває спалах кору. Попри посилену імунізацію проти цього захворювання, охопити вакцинацією вдалося лише 50% дітей від запланованих за період вересень- листопад цього року. В країні досі…..

Шквальний вітер позривав дахи зі шкіл на Львівщині

Вночі, 12 грудня, внаслідок шквальних поривів вітру було пошкоджено дахи шкіл та інших державних закладів у гірських районах Львівщини. Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту ЛОДА. Зокрема, у с.Явора Турківського району зірвало близько 100м2 оцинкованої бляхи з даху…..

В первинних осередках Личаківської РО м. Львова ТЧХУ: репортаж із загальноосвітньої школи «Берегиня»

Школа «Берегиня» у м. Винники, супутнику обласного центру Львівщини, зовсім невелика – всього 169 учнів. Первинний осередок Червоного Хреста цього навчального закладу налічує 84 члени. Очолює його педагог-організатор Оксана Володимирівна Яцків. За фахом – вона вчитель малювання. Кожен урок проводить…..

Міжнародний проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» у Львівській області

Неінфекційні захворювання (НІЗ) – це хворобливі стани, які не передаються від людини до людини, тривало перебігають і повільно прогресують, а також погіршують психоемоційне і фізичне (соматичне) здоров’я. Вони постають як результат поєднаного впливу генетичних, фізіологічних, екологічних і поведінкових чинників. Наприкінці…..

Американський лікар подарував Україні “штучної шкіри” на $1,6 млн

Професор Гарвардської медичної школи, лікар бостонської клініки “Шрайнерс Госпіталь” Геннадій Фузайлов передав Україні дороговартісний подарунок – “штучну шкіру”, яку використовують при пересадці шкіри під час опіків.  Це дуже дорогий матеріал, його вартість – 1,6 млн доларів, але для потерпілих в…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60