Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

У Львові відбувся культпохід в театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» у рамках програми Червоного Хреста з ПСП

В маленькому приміщенні, що на вулиці Фредра у Львові, кожних вихідних оживає казка. Це ще одне місце, де можна поринути у світ чудес та магії. Простір театру – і сцена, і глядацький зал – є дуже камерними, маленькими, тому глядачі знаходяться дуже…..

Подяка Львівській ОО ТЧХУ від Територіального управління державної судової адміністрації України у Львівській області

ДЯКУЄМО ЗА МАЙСТЕР – КЛАС З ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ!       Подяка Львівській ОО ТЧХУ від Територіального управління державної судової адміністрації України у Львівській області Фото – Ірини Апостолюк Прес-служба ЛОО ТЧХУ

Відбувся культпохід волонтерів Львівської ОО ТЧХУ в рамках програми Червоного Хреста з ПСП в кінопалац

12 волонтерів і кандидатів у волонтери Червоного Хреста 22 травня побували у кіно палаці на фільмі «Шарайки». Блискучі шахрайки Енн Гетевей та Ребел Вілсон виходять на велике полювання! Одна — витончена грація з холодним розумом, яка завжди зриває куш, інша…..

Поповнення волонтерського корпусу Служби розшуку Львівської ОО ТЧХУ

Збройний конфлікт на сході України породив масу нещасть для тих, хто там проживає, і в рази збільшив роботу для Служби розшуку ТЧХУ. 21 травня, як ми уже повідомляли, в головному офісі Львівської ОО ТЧХУ організували вступну лекцію для волонтерів Червоного…..

День Червоного Хреста у м. Новояворівську, що на Львівщині

Так історично склалося, що за межами Львова найкращий медико-соціальний центр Червоного Хреста відкрито у м. Новояворівську. 21 травня у м. Новояворівську відбувся День Товариства Червоного Хреста України.     З цієї нагоди сюди прибув голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко……

У м. Біла Церква, що на Київщині, розпочався тренінг для інструкторів програми Червоного Хреста YABC

Участь у тренінгу, який триватиме з 21 до 27 травня, беруть представники 7 областей і м. Києва. Всього – 18 осіб. На початку травня Товариство Червоного Хреста України оголосило відбір волонтерів на V Національний тренінг з підготовки інструкторів та інструкторок…..

19 Травня – у світі відзначають Всесвітній день пам’яті жертв СНІДу

Сьогодні відзначається Всесвітній день пам’яті жертв СНІДу (World Remembrance Day of AIDS Victims). Про це повідомляє УНН. Щорічно у третю неділю травня прийнято згадувати людей, які померли від СНІДу. Це робиться, в тому числі і для того, щоб привернути увагу світової…..

В рамках програми Червоного Хреста ПСП у Львові провели культпохід для родин ВПО у філармонію

17 травня у Львові провели в рамках програми з ПСП культпохід для родин ВПО у філармонію.     Група осіб з родин ВПО «Гармонія» побувала на концерті «Віртуозів», який входить у цикл їх виступів у рамках 38 Міжнародного фестивалю музичного…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60