Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

На цьому тижні стартує Форум видавців у Львові

З 18 по 22 вересня у Львові проходитиме масштабний культурний фестиваль країни – Форум видавців. Зустрічі з українськими та іноземними авторами, автограф-сесії, презентації, тематичні кластери та спец проекти, тисячі книжок та унікальна Ніч поезії та музики відбудуться у понад 30…..

В Україні відзначають день фармацевта

В Україні сьогодні відзначають День фармацевтичного працівника. Зазначимо, що це професійне свято відзначається щорічно в третю суботу вересня, передає УНН. Свято встановлено в Україні “…на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та враховуючи значний внесок працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров’я населення…” згідно з Указом…..

Львівщина відзначає День фізичної культури і спорту

У 2019 році  День фізичної культури і спорту відзначають 14 вересня. Відтак, сьогодні у Львові проведуть низку спортивних заходів, це, зокрема, Спартакіада держслужбовців у НУ «Львівська політехніка», Відкритий чемпіонат області з велосипедного спорту та шосе, Олімпійський урок у ТРЦ «Victoria…..

Сьогодні – Всесвітній день надання першої допомоги

Починаючи з 2000 року Всесвітній день надання першої  допомоги проводиться щорічно в другу суботу вересня. Ініціатором його проведення виступили національні організації – члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому,…..

У Львові напередодні Всесвітнього дня першої допомоги  Червоний Хрест провів майстер – клас для всіх охочих

У Львові напередодні Всесвітнього дня першої допомоги біля Ратуші на площі Ринок ЛОО ТЧХУ провела навчання з навиків порятунку життя в перші хвилини нещастя.     На вежі Ратуші міський годинник пробив полудень. Це був знак для інструкторів і волонтерів…..

У вересні минає 23 роки з дня заснування МСЦ Львівської ОО ТЧХУ

9 вересня до Львова прибув з приватним візитом п. Норберт Штольдт. Шановний п. Норберт – знана у Львові людина. Він – колишній ініціатор та куратор Проекту “Медико – Соціальний Центр”, працівник Баденського Червоного Хреста, теперішній активіст – червонохрестівець,  пенсіонер Червоного…..

Допомога Львівської ОО ТЧХУ постраждалим від обвалу під’їзду у житловому будинку у Дрогобичі

Станом на 11 вересня надано допомогу 58 особам, постраждалим у м. Дрогобичі, через руйнування під’їзду будинку 28 серпня п.р. Вантаж милосердя зібрали: Валентин Мойсеєнко, голова Львівської ОО ТЧХУ із співробітниками – Ніною Добренькою, директором МСЦ Червоного Хреста та Іриною Валько,…..

Назустріч Всесвітньому дню першої допомоги

14 вересня у світі й в Україні відзначається Всесвітній день першої допомоги. Червоний Хрест – провідний лідер у світі з навчання населення навичкам надання першої допомоги. У Товаристві Червоного Хреста України є кваліфіковані співробітники та волонтери, які навчають першій допомозі:…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60