Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Сьогодні, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей, що припадає на перший день літа, є одним з найдавніших міжнародних свят, його відзначають у всьому світі з 1950 року. Про це повідомляє національна інформаційна агенція УНН. Рішення про його запровадження було ухвалене Міжнародною демократичною федерацією…..

Зелена аптека: «Цвіте кульбаба з весни до літа, зберігаючи лікувальні властивості», – констатує Уляна Стельмах

За яскравий жовтий колір кульбабу називають ще ”маленьким сонечком”. Так пестливо називає її Уляна Стельмах. Кульбаба — найяскравіша весняна квітка. Вона містить стільки сонця, радості, тепла, що хочеться щоб вона цвіла ціле літо. Своїми лікувальними властивостями кульбаба була відома ще…..

Сьогодні відзначають Всесвітній день без тютюну

Щорічно, як на календарі настає 31 травня, за рішенням ВООЗ відзначають Всесвітній день без тютюну. Про це повідомляє інформаційна національна агенція УНН. Так, ВООЗ і партнери відзначають Всесвітній день без тютюну 31 травня, привертаючи увагу до пов’язаних з вживанням тютюну ризиків для здоров’я і до ефективних…..

ТЧХУ та мережа «Ельдорадо» – опорним лікарням Львівщини (ВІДЕО)

Закінчується травень. А з ним і обіцянка мережі «Ельдорадо» поставити разом з ТЧХУ у 100 лікарень побутову техніку для підтримки медичного персоналу. Прийшла черга і до Львівщини, про що розміщено вчора, 29 травня, повідомлення у соцмережі Facebook. У час, коли…..

Сьогодні – Міжнародний день миротворців ООН

Сьогодні, 29 травня, відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй. В Україні цей день був впроваджений Указом Президента «Про Міжнародний день миротворців» від 30 квітня 2003 року. Українські миротворці входять до міжнародних місій з 1992 року. За цей час в…..

Портретна зарисовка про волонтерку Львівської ОО ТЧХУ Ярину Юричко

«Западають у душу ті дзвінки, де люди просять елементарної допомоги та висловлюють величезну подяку за підтримку від наших волонтерів», – ділиться волонтерка Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ярина Юричко. 23-річна активістка, юрист за фахом, у Червоному Хресті України до початку карантину займалася…..

Синоптики попереджають про погіршення погоди в Україні, в т.ч. й на Львівщині

В Україні 28 травня погіршаться погодні умови, зокрема, у Києві та Київській області очікується сильний дощ. Про це повідомляють у ДСНС України. “Попередження про погіршення погодних умов. 28 травня вночі у південно-східній частині, вдень у більшості північних, центральних, Одеській та Миколаївській…..

Увага, досвід: Запрошення на черговий онлайн майстер-клас з першої допомоги від Харківської ОО ТЧХУ

Червоний Хрест Харківщини запрошує на щомісячний безкоштовний майстер – клас з першої допомоги. У зв’язку із карантином, в травні також його проведуть в онлайн – форматі. На занятті розглянуть найзагальніші теми першої допомоги: – принципи надання першої допомоги, огляд потерпілого,…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60