Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

На Львівщині за кожною школою закріплять медика, відповідального за вакцинацію проти кору

Від 22 січня у школах Львівщини триває кампанія із вакцинації дітей проти кору. Здійснюватиметься вона у два етапи. Першим етапом кампанії стануть тематичні шкільні збори, під час яких лікарі з батьками обговорюватимуть питання щодо необхідності вакцинації школярів від кору. Відповідні…..

У МОЗ розповіли про спецоперацію проти кору у Львівській області

Спецоперація спрямована на підвищення рівня охоплення щепленнями дітей шкільного віку У Міністерстві охорони здоров’я України розповіли про спецоперацію по щепленню проти кору у Львівській області. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook міністерства. У МОЗ зазначили, що спецоперація планується для того, аби захистити…..

Батьків, у котрих є діти шкільного віку, запрошують на збори щодо вакцинації від кору

У всіх школах Львівщини пройдуть батьківські збори, на яких обговорять вакцинацію школярів від кору. Про це повідомили 21 січня під час апаратної наради у Львівській ОДА. «Батьки мусять знати про можливості щеплення своїх дітей. Ті ресурси, які держава зараз дає…..

21 січня – Міжнародний день обіймів

За вже усталеною традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі. Саме там, у молодіжних і студентських громадах, свято і зародилося. Колись, ще в 70-х роках минулого століття, в середовищі західної молоді виникла дивна ініціатива. За даними…..

Під ранок понеділка відбудеться затемнення “кривавого” Супермісяця

У мережі з’явилася детальна інформація про прийдешнє Місячне затемнення, яке можна буде побачити в Україні 21 січня. Про це повідомляє вчений Головної астрономічної обсерваторії НАН України Іван Крячко, інформує Апостроф. “Навіть “совам” інколи треба вставати до сходу Сонця. Усім, хто не…..

Свято Водохреща у Львові: Християнські цінності – наріжні скрижалі в діяльності Червоного Хреста

Чотири роки збройного конфлікту на сході України спровокували нагальну проблему: необхідність психосоціальної підтримки ВПО, мобілізованих воїнів, родин загиблих. Червоний Хрест намагається її вирішувати у міру своїх сил. Різдвяні свята і, зокрема, Водохреща, також посприяли цьому.   Червоний Хрест зобов’язаний принципам…..

Православні та греко-католики сьогодні святкують Водохреще

У суботу, 19 січня, християни східного обряду святкують Хрещення Господнє або Богоявлення. Це третє, найбільше й завершальне свято різдвяно-новорічного циклу. У народі воно має кілька назв: Водохреще, Водохреща, Водохрестя, Водощі, Йордан, Ордань. Богоявлення – це тридення. Його, як і на Різдво,…..

Мешканців Львівщини запрошують долучитися до Йорданських святкувань

19 січня святкується завершальне свято новорічно-різдвяного циклу – Водохреща. У цей день у містах і селах Львівщини святять воду та пірнають в освячену ополонку. Добірка локацій на Водохреща: де скупатись в ополонці та скуштувати смачних пампушків.  Місто Золочів 19 січня…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60