Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Волонтерство

Детальніше

Курси першої допомоги

Поширення знань про першу допомогу є одним з основних напрямків роботи Товариства Червоного Хреста.  Навички надання долікарської допомоги можуть стати в нагоді кожному з нас у багатьох ситуаціях, починаючи від допомоги  вдома своїм близьким і закінчуючи випадковими перехожими, яким стало…..

Детальніше

СТОП туберкульоз!

Детальніше
Товариство готується до свого 100-річчя! Долучайтесь до добрих справ!

Останні новини

Районні організації Львівської ОО ТЧХУ – в інформаційній кампанії з профілактики СОVІD-19

Львівська обласна організація ТЧХУ продовжує участь в інформаційній кампанії з профілактики коронавірусу: В районі Левандівки вивішено 100 нових плакатів НК ТЧХУ. В цей нелегкий для Львова час, пов’язаний зі знаходженням у «червоній зоні» карантину з 23 березня, Львівська обласна організація…..

11 квітня – Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

З метою підвищення поінформованості населення про хворобу Паркінсона, 11 квітня відзначається Всесвітній день боротьби з цією важкою недугою. Цей захід був ініційований Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1997 році. Дата обрана для увічнення пам’яті лікаря Джеймса Паркінсона, який вперше у…..

У Львові вшанували пам’ять жертв нацистських концтаборів

Сьогодні у Львові до хреста на місці колишнього табору для військовополонених «Шталаг-328» поклали квіти. Про це повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак на своїй сторінці у Facebook. «Міжнародний день визволення в’язнів нацистських таборів 11 квітня — це нагадування про…..

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня щороку за ініціативою ООН відзначаємо Міжнародний день визволення в’язнів фашистських.Як відомо з історії, 11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто…..

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України – запрошує

Здійснення розшуку є однією з найдавніших і традиційних сфер діяльності Міжнародного червонохресного руху. Накопичений роками досвід застосовується передусім у розшуку членів родин, роз’єднаних під час війн і збройних конфліктів. Міжнародний Комітет Червоного Хреста та національні товариства Червоного Хреста або Червоного…..

Шевченківська РО м. Львова ТЧХУ отримала з Києва гуманітарну допомогу – гігієнічні набори

МФТЧХ і ЧП, Британський Червоний Хрест та ТЧХУ – надіслали у Львів другу партію гігієнічної допомоги для профілактики такої недуги, як COVID-19. Львівщина у даний час – у червоній зоні карантину на COVID-19. У зв’язку з цим, світова громадськість Червоного…..

«Говерляна-2021» , яку супроводжував ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС», об’єднала учасників різного віку і підготовки

3 квітня, за участі загону рятувальників з Червоного Хреста Львівщини «ГОРС», відбулось сходження на найвищу вершину України «Говерляна-2021». Цього року, у зв’язку із пандемією, кількість учасників була суттєво обмежили. Організував похід Львівський туристично-альпіністський центр «Скеля» спільно з обласною федерацією спортивного…..

Вітання Олегу Дуді, члену правління ЛОО ТЧХУ, з Всесвітнім днем здоров’я та отриманням відзнаки Почесного члена Академії оториноларингології Євролор

Шановний, Олеже Ярославовичу! У Всесвітній День здоров’я щиро вітаємо Вас з цим святом, а також з високою відзнакою – дипломом Почесного члена Академії оториноларингології Євролор, про що ми довідалися з Вашої сторінки у cоціальній мережі Facebook. “…Отримав несподівано приємну і…..

Керівництво

Валентин Мойсеєнко

Голова Організації

вулиця Широка, 81-А, м. Львів, Україна, mail: lv@redcross.org.ua тел. +38 032 (2) 297 08 60

[an error occurred while processing the directive]