Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Останні новини

Робота Служби розшуку Львівської ОО ТЧХУ – стане ефективнішою

Діяльність Служби розшуку Львівської ОО ТЧХУ спрямована на те, щоб стати доступнішою та ефективнішою у пошуку зниклих безвісти. На нараді у Львівській обласній організації ТЧХУ з головами міських і районних організацій ЛОО ТЧХУ, яка відбулася 17 серпня, в черговий раз…..

Львівська ОО ТЧХУ провела виробничу нараду з важливих питань

Підсумки півріччя і важливі питання діяльності Львівської ОО ТЧХУ обговорили на виробничій нараді, яка відбулася 17 серпня п.р. в центральному офісі Товариства у Львові Вчора, 16 серпня, відбулася селекторна нарада в підвідомчих організаціях ТЧХУ, в якій взяла участь і Львівська…..

Мешканцям Львівщини радять дотримуватись правил поведінки у спеку

На Львівщині триває спекотна погода. Висока температура може спровокувати перегрівання, опіки, загострення хронічних хвороб та виникнення ускладнень. Щоб уникнути небезпек Держпродспоживслужба Львівської області закликає населення дотримуватись правил поведінки у спеку.  Відтак з метою послаблення несприятливої дії високих температур, необхідно застосовувати…..

Символіка Червоного Хреста, Червоного Півмісяця і Червоного Кристала – під захистом закону України

Коментар до Кримінального кодексу України щодо незаконного використання символіки Червоного Хреста, Червоного Півмісяця і Червоного Кристала Товариство Червоного Хреста України постійно проводить моніторинг дотримання положень Закону України «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця і Червоного Кристалу в Україні» (Закон). Серед…..

Львівські лікарі відвідали медичні заклади Польщі

Львівська делегація, до складу якої увійшли: директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрій Синюта та заступник головного лікаря Львівського регіонального онкоцентру, голова УЛТ у Львові Олег Дуда, побувала у Польщі.   Делегація з…..

У Дрогобицькому та Стрийському протитуберкульозних диспансерах відбулись моніторингові візити

На Львівщині 9-10 серпня 2017 року, в рамках реалізації Проекту «Challenge TB», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбулися моніторингові візити до Дрогобицького та Стрийського протитуберкульозних диспансерів.   В ході візитів пройшли робочі зустрічі з керівним складом закладів,…..

Творчість заради життя – благодійна фотовиставка «На прищіпках» об’єднала у Львові професійних фотографів та аматорів

У Львові в сквері «На валах» триває благодійна фотовиставка просто неба «На прищіпках». Вже понад півтора десятка професійних фотографів та чимало любителів мистецтва фотографії долучились до допомоги важкохворим дітям. Свої світлини на тему «Я люблю життя» усі охочі мають змогу…..

Обійми визнано справжніми ліками при певних хворобах

Цілющу силу обіймів вкотре довели канадські вчені. Вся справа в окситоцині — гормоні, який називають “гормоном обіймів”, адже він виробляється в організмі людини в момент обійми, а також у жінок під час годування дитини грудьми, у закоханих при спілкуванні один…..