Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Останні новини

ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС» – учасник благодійної кампанії із захисту львів’ян від коронавірусу

«ГОРС» вже другий тиждень надає послуги своїм транспортом Соціальній службі Львова і розклеює плакати Червоного Хреста з протидії коронавірусу. Про цю благодійну акцію «ГОРС» повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook. «Наші волонтери продовжують доставку продуктових наборів для самотніх людей похилого…..

Мобільні групи розпочали масове тестування на Львівщині

Відповідно до розпорядження Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині, розпочато масове тестування осіб, які повернулися із країн поширення COVID-19. У Пустомитівському районі 30 березня розпочали роботу 4 мобільні групи у складі: сімейного лікаря, медичної сестри, які проведуть експрес…..

Визначено перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

В Україні 240 закладів були визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це – лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому…..

Верховна Рада України призначила Степанова новим міністром охорони здоров’я

Верховна Рада України ухвалила в цілому проект постанови №3284 про призначення Максима Степанова новим міністром охорони здоров’я України, так як попередній подав у відставку. Відповідне рішення підтримали 246 народних депутатів України, передає кореспондент УНН. Відтак, парламентарі підтримали кандидата Максима Степанова…..

Львівська ОО ТЧХУ – учасник заходів з протидії коронавірусу

Катерина Крикля, тренер Червоного Хреста з психосоціальної підтримки ділиться своїми враженнями про те, як у Львівській ОО ТЧХУ розпочався сьогодні робочий тиждень. Є такі дні, коли відбувається стільки всього, що не встигаю писати, але мушу, бо все не втримається в…..

Урізноманітнення форм волонтерської діяльності у Мостиській РО ТЧХУ

Шегинівська публічна бібліотека і Мостиська РО ТЧХУ знайшли нову форму взаємодії під час своїх майстер – класів з підростаючим поколінням. Про цю новацію бібліотека і Червоний Хрест сповістили у соцмережі Facebook. У повідомленні зазначається: «БІБЛІОТЕКА-МАЙСТЕРКА – ДИСТАНЦІЙНО! Час творити… Малюнки…..

В останню суботу березня проводиться Всесвітня акція «Година Землі»

Сьогодні світове співтовариство проводить акцію «Година Землі», яка щороку в останню суботу березня об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети. Суть акції в тому, що о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках…..

У м. Червонограді, що на Львівщині, почали розклеювати плакати від НК ТЧХУ щодо захисту від коронавірусу

Шахтарське місто Червоноград, як і всі інші населені пункти України, готується до пандемії коронавірусу. У цій підготовці бере активну участь і Червоний Хрест. 26 березня у Червоноградську міську організацію Червоного Хреста прибула зі Львова Новою Поштою посилка з плакатами щодо…..