Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Останні новини

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних потребують теплого одягу

Уже багато років у Львові на вул. Кирилівській, 3а працює Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян. У Центрі  потребуюча людина може отримати ночівлю, харчі та теплий одяг, відновити документи. Як зазначають у Центрі, є потреба у теплому одязі та…..

Захворюваність на кір в Україні надалі зростає

У регіонах достатньо вакцин, щоби зупинити поширення інфекції. За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 49 тиждень на кір захворіли 2 611 людей — 847 дорослих і 1 764 дитини (на 9,5% більше ніж минулого тижня). Щеплення –…..

Міжнародний день гір (International Mountain Day) відзначається 11 грудня

Цей день був встановлений за рішенням 57-ї Генеральної Асамблеї ООН у 2003 році. Відзначається Міжнародний день гір відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/57/245. У резолюції Генеральної Асамблеї відзначена особлива актуальність дій, спрямованих на стійкий розвиток гірських регіонів. Генеральна Асамблея…..

Сьогодні – Міжнародний день прав людини

Сімдесят років тому, 10 грудня 1948 року, ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Вона стала першим універсальним міжнародним актом з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості – рівність всіх перед законом, право кожного на свободу…..

Світ вшановує пам’ять жертв злочинів геноциду

Сьогодні Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів, повідомляє УНН. Цього дня в 1948 році була прийнята Конвенція про запобігання злочину геноциду і покарання за нього. У вересні 2015 року Генеральна Асамблея ООН постановила проголосити 9 грудня Міжнародним…..

В Україні заборонили препарат від хвороб серця

В Україні заборонили реалізацію, зберігання  та застосування лікарського засобу ВАНАТЕКС. Про це повідомляє УНН з посиланням на розпорядження Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. “У зв’язку з надходженням повідомлення від Європейського директорату з якості лікарських засобів (від 19.11.2018…..

На Львівщині планують зробити ставку на оздоровчий туризм

На Львівщині планують зробити лікувально-оздоровчий туризм трендом 2019 року, створивши відповідні тури. Як повідомив під час зустрічі з представниками туристичного порталу Zruchno.Travel  заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, оздоровчі міста-курорти регіону (Моршин, Трускавець) з кожним роком стають дедалі популярнішими……

Червоний Хрест – учасник боротьби з туберкульозом

Обласні організації  ТЧХУ брали участь у проекті «Виклик туберкульозу» в період 2016 – 2018 рр. Результати цієї роботи були розглянуті на круглому столі у Києві. 3 грудня 2018 року відбувся круглий стіл «Результати оцінки надання комплексного пацієнт-орієнтованого пакету послуг хворим…..