Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Останні новини

Жінок-науковців ЛНМУ імені Данила Галицького відзначено на Першому львівському форумі «Жінка в науці»

Жінка в науці – це віяння часу. Відновлено гендерну рівність, і це надихає українських жінок на нові відкриття в науці. 11 лютого 2019 р. до Всесвітнього дня жінки і дівчини в науці у  Будинку Вчених відбувся Перший львівський форум «Жінка…..

Звітно-виборча конференція Українського лікарського товариства у Львові

2 березня 2019 року о 10 год. відбудеться звітно-виборча конференція Українського лікарського товариства у Львові. Конференція відбудеться в Актовому залі ЛНМУ імені Данила Галицького (м. Львів, вул. Шімзерів, 3). Реєстрація делегатів конференції з 9 год. Порядок денний: Звіт голови УЛТ…..

Сьогодні – День спонтанного прояву доброти

  Сьогодні у всьому світі відзначають День спонтанного вияву доброти. Про це повідомляє інформаційна агенція УНН. День спонтанного прояву доброти заснований кілька років тому міжнародною доброчинною організацією. Однак, воно вже набуло широкого поширення в багатьох країнах світу не залежно від національності…..

Мінфін підтвердив право неприбуткових організацій на підприємницьку діяльність

Результати піврічної кампанії із захисту права громадських організацій займатись соціальним підприємництвом можна вважати успішними. Міністерство фінансів пристало на пропозиції експертів проекту USAID «Громадяни в дії» і видало роз’яснення, в якому чітко прописало, що громадські організації можуть мати ознаку неприбутковості і…..

Ольга Голубовська: Такої епідемії кору в Україні не було з часів запровадження вакцинації

У нас ніколи не готові до зими, а тепер, як виявилося, ще й до наступу вакцинокерованих інфекцій. Тому наразі пропонують масову кампанію щеплення проти кору в «найгарячіших» епідемічних регіонах. Чи врятує ситуацію намагання махати руками після бою, якого не спромоглися…..

У Карпатах через відлигу зросла лавинна небезпека

У цьому році вже є кілька нещасних випадків, які сталися в Карпатах через необережність туристів. Тому прогнозами синоптиків не варто нехтувати. Про це повідомляє прес-служба ДСНС. “16-18 лютого, внаслідок відлиги, у горах Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень)”, –…..

Майже 1,5 млн гривень – для удосконалення територіальної та місцевої систем оповіщення

У 2018 році впроваджені електронні системи для оповіщення керівного складу області, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та чергових служб цивільного захисту. Про це 15 лютого під час звіту розповів директор департаменту цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації Ігор…..

У Львівському обласному спеціалізованому центрі радіаційного захисту населення відбувся семінар з лікарями районів і міст області

Сьогодні, 15 лютого 2019 року в КНП ЛОР “Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення” проведено семінар. Захід проведено спільно з департаментом соціального захисту населення ЛОДА. Він призначений для лікарів районів і міст області, а також з відповідальними за організацію…..