Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Останні новини

У Львові Червоний Хрест відзначає 100-річчя ТЧХУ: Урочисте засідання в ЛМР з нагоди ювілею ТЧХУ  

У Великій сесійній залі Львівської міської ради сьогодні відбулося урочисте засідання з нагоди 100-річчя ТЧХУ.   Сьогодні, 25 квітня, у залі засідань ЛМР  відбулося урочисте засідання правління Львівської ОО ТЧХУ з нагоди  100-річчя Товариства Червоного Хреста України.     В урочистостях взяли…..

У Львові Червоний Хрест відзначає 100-річчя ТЧХУ: Флешмоб з надання першої допомоги

Сьогодні  у Львові відбувся флешмоб, який організували волонтери і працівники Червоного Хреста з нагоди 100-річчя ТЧХУ. На честь столітнього ювілею проводяться урочисті засідання, велопробіги, виставки, семінари, тренінги, флешмоби та багато інших добрих справ, які притаманні організаціям Товариства. У Львові перед тим,…..

В львівській інфекційній лікарні перебуває 30 пацієнтів з ускладненнями кору

На Львівщині триває “Український тиждень імунізації”. В області є безкоштовні вакцини, які захищають від 10 інфекційних хвороб. Станом на вівторок, 24 квітня, в Львівській обласній інфекційній лікарні є 117 хворих, в яких діагностували кір (70% з них – діти). У…..

Всесвітній День Довкілля – у Мостиській РО ТЧХУ, що на Львівщині  

У Всесвітній День Довкілля у Мостиській РО ТЧХУ, що на Львівщині, Червоний Хрест вчив дітей любити і берегти природу.     Знати якомога більше про природу й довкілля було завжди притаманне людині ще з перших кроків її розвитку. Кожен із…..

На Львівщині визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «100-річчя ТЧХУ»

Понад 100 малюнків юних аматорів Львівщини надійшло до Львівської ОО ТЧХУ для участі в конкурсі дитячого малюнка «100-річчя Товариства Червоного Хреста України».     Незважаючи на складність вибору кращих серед значної кількості конкурсних робіт, неупереджене журі шляхом відкритого голосування визначило…..

Ще шість медзакладів Львова перетворять у комунальні некомерційні підприємства

Під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвали про перетворення 6 комунальних закладів охорони здоров’я Львова із бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. Це чотири міські клінічні лікарні, лікарня «Хоспіс» та міський пологовий будинок № 1. Це дасть змогу цим…..

З нагоди 100-річчя ТЧХУ у Львові відбулося покладання квітів на могилу Катерини Зарицької

Сьогодні , 23 квітня, з нагоди 100-річчя ТЧХУ керівництво Львівської ОО ТЧХУ організувало покладання квітів на могилу Катерини Зарицької, керівника Українського Червоного Хреста в лавах УПА в 1943-47 рр.     У вшануванні взяли участь: голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин…..

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України проведе урочисте засідання з нагоди 100-річчя ТЧХУ  

АНОНС:  У Великій сесійній залі Львівської міської ради 25 квітня відбудеться урочисте засідання з нагоди 100-річчя ТЧХУ.   ПРОГРАМА  ЗАХОДІВ:   10.00 – 11.00 год. встановлення наметів на пл..Ринок, розташування манекенів, банерів, тощо. 11.00-13.00 год. проведення майстер класу з першої допомоги…..