Loading

Вітаємо на нашому веб-сайті!

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України рада вітати Вас на своєму офіційному веб-сайті…

Історія Підтримати!

Останні новини

11 липня – Всесвітній день народонаселення

Лелеки справно турбуються про збільшення населення нашої планети. Щороку додається по 82 млн нових мешканців. Іншими словами, кожну секунду народжується в світі в середньому 2,6 дитини. Чисельність населення планети досягла 7,8 млрд осіб, повідомив в п’ятницю, 10 липня, німецький фонд…..

Уряд та Червоний Хрест взаємодіють у подоланні наслідків повеней

На запит Уряду Товариство Червоного Хреста України мобілізувало 160 тис. євро міжнародної допомоги для постраждалих від повеней на заході України. Кошти є додатковими до майже 700 млн грн, які раніше виділив Уряд на першочергові кроки для ліквідації наслідків повеней. Кошти…..

ПП Оксана Волицька через Червоний Хрест передала львівським медикам пульсоксиметри

ПП Оксана Волицька передала через Червоний Хрест пульсоксиметри у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи. 7 липня ПП Оксана Волицька через Червоний Хрест передала 10 пульсоксиметрів Андрію Сав’юку, заступнику генерального директора з хірургічної допомоги Львівського обласного…..

Львівська ОО ТЧХУ і партнери – медикам опорних лікарень м. Львова

Червоний Хрест Львівщини і його партнери потурбувалися, щоб у медиків опорних лікарень м. Львова не бракувало ін’єкційних одноразових шприців. Про це червонохрестівці поінформували читачів у себе на сторінці у соцмережі Facebook. «Нещодавно ми знову навідались у львівські лікарні з гуманітарною…..

8 липня – Всесвітній день боротьби з алергією (ВІДЕО)

У кожної четвертої дитини – спостерігаються ті, чи інші симптоми алергії. 8 липня у багатьох країнах відзначають Всесвітній день боротьби з алергією, що був заснований у 2005 році за рішенням Всесвітньої організації алергії та Всесвітньої організації імунопатології. Алергія – це гостра…..

Сьогодні – Івана Купала, день, коли можна дізнатися свою долю (ВІДЕО)

7 липня християни східного обряду  відзначають свято Івана Купала. Ваpто відpазу уточнити: щодо дохpистиянської назви свята дотепеp невідомо. Сама ж назва Іван Купала має наpодно-хpистиянське походження і є слов’янським ваpіантом імені Іоанн Хpеститель (у пеpекладі з гpецької – зануpювач, купатель)……

На Львівщині пом’якшують карантин

У Львівській області відновлять роботу готелі, заклади громадського харчування, спортзали і фітнес-центри. Львівщина не є регіоном зі значним поширенням коронавірусу, у зв’язку з чим область готова до ослаблення карантину. Про це повідомляє ОДА у понеділок, 6 липня. Так, комісія з…..

Зелена аптека: «Ромашка – цілющий дар природи», – Уляна Стельмах, голова Залізничної РО м. Львова ТЧХУ

Як позбутися деяких проблем зі здоров’ям без потреби використовувати синтетичні медикаменти? У цьому може допомогти вам популярна в народній медицині – лікувальна  ромашка. Ромашка є однією з найпопулярніших лікарських рослин у всьому світі. Численні лікувальні властивості ромашки дуже корисні для…..

[an error occurred while processing the directive]